Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Angry beards
Matna hlina na vlasyAngry Beards Mič 120 g
Angry beards

Matna hlina na vlasyAngry Beards Mič 120 g

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

        Poctivý český výrobok

        Účes, ktorý je možné behom dňa meniť

        Prirodzený matný vzhľad

        Výživa vlasov a pokožky

        Čiste pánská fresh vôňa

 

Íl je ideálný prípravok pre každodenné používanie. Účesy sú skôr uvoľnené, taká nedbalá elegancia. Pokiaľ chcete účes na mastného Malfoya, tak siahnite po pomáde. Veľkou výhodou ílu je taktiež znovu spracovateľnosť, takže účes môžete v priebehu dňa upravovať a meniť. Naozaj sme pre ten prirodzený vzhľad, preto sme urobili náš íl matný a na vlasoch ho neuvidíte.

 

Zloženie

Voda, VP/VA copolymer, kaolin, lanolin a včelí vosk, to sú základné zložky tohto masterpiecu. Nič naviac, nič zbytočné a až ucítíte tu vôňu, tak vám utrhne dekel. Viac o jednotlivých zložkách a kompletnom zložení si môžete prečítať na blogu.

Používánie

Prstom naberte potrebné množstvo, to votrite do dlane a poriadne rozohrejte v obidvoch dlaniach aj medzi prsty. Potom naneste do vlasov všade tam, kde tomu chcete dať tvar a poriadok. Od korienkov ku končekom bez ohľadu na štýl, ktorý chcete vytvoriť. Toto je crazy fáza, takže fakt len naneste všade. Tomuto dajte napríklad pol minúty a potom sa pustite do finálného tvarovania. Účes môžete v priebehu dňa meniť, a keď vás omrzí stačí opláchnuť a jíl je ten tam.

€12,90