si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Count: 1

Marvis - talianska prémiová starostlivosť o zuby a ústa

V roku 1908 založil Ludovico Martelli z Florencie spoločnosť, ktorá sa špecializovala na výrobu holiacich výrobkov. Základom pre vývoj produktov sú recepty rodiny. Postupom času sa spoločnosť stala pomerne úspešnou a výrobky sa začali predávať na nových zahraničných trhoch. V roku 1940 sa syn Ľudovíta rozhodol vytvoriť niekoľko značiek spoločnosti a jednou z najznámejších bol Proraso. V roku 1950 sa rozhodol doplniť existujúce výrobky značky o kolekciu exkluzívnych zubných pást Marvis.

Najprv bola nová zubná pasta Marvis zameraná na fajčiarov. Počas druhej svetovej vojny bolo takýchto ľudí viac ako dosť - tabakový priemysel bol na vrchole popularity. Je to kvôli tomu, že väčšina fajčiarov boli vojaci, jednoducho nemali čas na klasické fajky a cigary. Okrem toho sa v tom čase začala reklamná kampaň na podporu fajčenia: mnoho známych orgánov propagovalo tento zlozvyk a odovzdávalo ho ako neoddeliteľnú súčasť životného štýlu.

Spoločnosť mala náročnú úlohu uspokojiť náročných milovníkov tabaku - zubná pasta by nemala len čistiť ústnu dutinu a zuby, ale mala by tiež eliminovať štipľavý zápach cigaretového dymu. Vďaka príjemnej vôni mäty a zjavnému bieliacemu efektu sa značka podarilo splniť požiadavky svojich zákazníkov.

Tiež zubná pasta Marvis upútala pozornosť ľudí, ktorí nefajčia. To umožnilo spoločnosti uviesť produkt do sériovej výroby a stať sa hlavným konkurentom francúzskej spoločnosti Email Diamant, ktorá bola priekopníkom vo výrobe zubných pást.

 

Kvalitná zubná pasta Marvis je kľúčom k krásnemu a zdravému úsmevu!

Táto talianska zubná pasta prevracia všetky predstavy o bežnej zubnej paste, pretože Marvis je predovšetkým kvalitou, ktorá bola časom testovaná. Od okamihu, keď sa objaví, až po súčasnosť, zubné pasty tejto značky priťahujú ľudia z celého sveta svojimi rozmanitými vôňami a chuťou, ako aj samozrejme so širokou funkčnosťou.

Zloženie zubných pást obsahuje rôzne prírodné prísady, minerály a éterické oleje, ktoré poskytujú vysoko kvalitnú a komplexnú starostlivosť o zuby a ďasná. Zubné pasty Marvis majú spevňujúce, bieliace, hojivé účinky. Najmä vďaka špeciálnym prísadám majú pasty osviežujúci účinok - silná aróma mäty pomáha zbaviť sa vône tabaku a jedla.


Zubná pasta značky Marvis vám dáva pocit sebavedomia

Populárna značka Marvis už niekoľko desaťročí vyrába špičkové zubné pasty. Pasty sa vyrábajú podľa starých receptúr s použitím najmodernejších technológií. Taliansky výrobca ponúka širokú škálu zubných pást, ktoré fascinujú bohatosťou arómy. A vďaka jedinečnému retro dizajnu bude pasta vynikajúcim doplnkom do kúpeľne a umožní vám vrátiť sa do minulosti.

 

Sortiment talianskej značky "Marvis"

Spoločnosť vydala cestoviny s novými príchuťami - Aqua Mint, Ginger, Licorice a Extra Mint. Vďaka celulózovej živici, ktorá je súčasťou produktu, sa pasta Marvis neodlupuje a dlho nevysychá. Produktová rada značky sa dnes doplnila o nové produkty. Okrem zubných pást nájdete v sortimente spoločnosti aj zubné kefky a výrobky na ústnu hygienu.

 

Náš obchod predáva produkty značky Marvis online s doručením kuriérom do všetkých miest na Slovensku: Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská bystrica, Nitra, Trnava,Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Považská bystrica ,Michalovce, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Komárno, Humenné, L’avica, Bardejov a ďalšie

Show more Hide more