si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

  • Lucky tiger face wash v obchode Beautydepot

Lucky Tiger Face Wash voda na tváre 236ml

Lucky tiger face wash 236ml


  • €20,00

Tento jemný tekutý čistiaci prípravok Lucky Tiger Liquid Face Wash sa môže používať denne a kedykoľvek počas dňa na čistenie a podnecovanie pokožky pre dobre upravený vzhľad. Lucky tiger kvapalina na umývanie tváre je balena s prírodnými zložkami, ktoré osviežujú a hydratujú pokožku a prepierajú vašu tvár pre dokonalé oholenie pri každej aplikácii.

Denné umývanie tváre Lucky Tiger je formulované s vybranou kombináciou prírodných rastlinných látok, vrátane:

Aloe Vera - balené s vitamínmi a minerálmi, rovnako ako enzýmy, aloe vera našiel v našom každodennom umývaní tváre upokojuje a osviežuje pokožku. Aloe Vera tiež hydratuje, zjemňuje a hydratuje pokožku a zároveň zmierňuje svrbenie a opuch podráždenej pokožky, často spôsobené popáleninami.

Jojoba - Vyživuje a zjemňuje pokožku a zároveň odstraňuje odumretú pokožku, podporuje obnovu buniek a minimalizuje výskyt pórov pokožky.

Uhorka - čerstvý a silný antioxidant, uhorka ochladzuje, osviežuje pokožku a je nevyhnutný pre rast a opravu kožných buniek.

Borage Oil - Klinicky dokázané, že pomáha pokožke udržať vlhkosť, borákový olej preniká do povrchu, čím podporuje skutočne hydratovanú a zdravú pokožku.

Recenzie (0)

Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!