Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Lucky Tiger
Lucky tiger hydratačný krém na tvár 100ml
Lucky Tiger

Lucky tiger hydratačný krém na tvár 100ml

Lucky Tiger hydratačný krém vyrobený zo zmesi prírodných surovín na kondicionovanie a hydratáciu a ochranu tváre.

Tento krem je dôkazom toho, že keď človek venuje pozornosť svojmu osobnému režimu starostlivosti, môže vyzerať najlepšie v akejkoľvek situácii. Vyrobený z vysoko kvalitných prírodných zložiek, tento alkohol-bez tváre hydratačný krém pomáha pokožke udržať vlhkosť na podporu leštený vzhľad.

Hydratujte, doplňte a ochráňte svoju tvár pri vyhladení jemných línií týmto hydratačným krémom na tvár, ktorý je určený na čistenie a vyváženie pokožky. Perfektný pre mužov so všetkými typmi pleti, Lucky Tiger hydratačný krém absorbuje okamžite do pokožky a je bez vône

Lucky tiger hydratačný krém na tvár ma:

Prírodné bambucké maslo - vyživuje, hydratuje, lieči a hydratuje pokožku a zároveň omladzuje problémovú alebo starnúcu pleť.

Prírodný zelený čaj - Oprava a omladenie odumretých kožných buniek pri súčasnom znížení výskytu jemných línií a vrások. Zelený čaj tiež chráni pokožku pred príznakmi starnutia.

Natural Sage Leaf - Čistí a vyvažuje pokožku a zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky.

Vitamín E - ponúka antioxidačnú ochranu a zároveň pomáha pleti vyzerať mladšie, pretože znižuje výskyt jemných línií a vrások.

Borage Oil - Klinicky dokázané, že pomáha pokožke udržať vlhkosť, borákový olej preniká do povrchu, čím podporuje skutočne hydratovanú a zdravú pokožku.

€20,00