Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
BDS
Krémová farba na vlasy pre mužov Glow 50 stredne svetlohnedá
BDS

Krémová farba na vlasy pre mužov Glow 50 stredne svetlohnedá

Krémová farba na vlasy Glow pre mužov vám umožní získať jasné, lesklé, prirodzené odtiene a dosiahnuť dokonalé krytie šedivých vlasov. Vyznačuje sa komplexným zložením, ktoré kombinuje inovatívny keratín, vitamín C a arganový olej. Vďaka pridaniu týchto zložiek je zabezpečená optimálna ochrana vlasovej pokožky a vlasov - farba nespôsobuje žiadnu škodu, ale naopak sa o vlasy stará, robí ich jemnými a hodvábnymi a zabraňuje ich poškodeniu. Aktívne zložky tiež dodávajú farbivu antioxidačné a kondicionačné vlastnosti.

Odtieň 50: stredne svetlohnedá

Typ vlasov: všetky typy

Objem: 40ml

Vyrobené v: Maďarsko


Spôsob aplikácie

V miske zmiešajte farbu s novým oxidantom od Inoa. Naneste predtým pripravenú zmes farby na suché, neumyté vlasy štetcom. Nechajte farbu na vlasoch 30 minút. Po skončení doby pôsobenia farbu opatrne emulgujte na vlasy 10 minút bez pridania vody. Umyte veľkým množstvom vody. Neprekračujte odporúčaný čas zotrvania na farbenie vlasov.


Aqua, Glycol Cetearate, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-25, Amonia, Ceteth-2, Hydrolyzed Keratin, Kyselina askorbová, Sulfit sodný, Hydrosulfit sodný, Disodium EDTA, p-Fenyl-Chelyléndiamín M-aminofenol, 2-amino-4-hydroxyetylaminoanizol sulfát, 4-amino-2-hydroxytoluén, N-fenyl-p-fenyléndiamín sulfát.

€3,50