Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Taylor Of Old Bond Street
Krém na holenie Taylor of Old Bond Street Royal Forest 150ml
Taylor Of Old Bond Street

Krém na holenie Taylor of Old Bond Street Royal Forest 150ml

Nový krém na holenie od spoločnosti Taylor of Old Bond Street Royal Forest je zabalený v praktickej plastovej miske so skrutkovacím uzáverom. Lakonický a sofistikovaný dizajn, ktorý je vlastný výrobkom značky, lahodí oku ako obvykle. Čo je vo vnútri?

Stačí len zložiť viečko a neskutočne chladná zmes vrchných tónov vône Royal Forest sa okamžite ponorí do teplej letnej atmosféry. Môžete tu cítiť zrelé jablko, šťavnatý ananás, mierne kyslý bergamot a bobule. Áno, existuje veľa bobúľ! Čierne ríbezle vyniknú viac ako iné. Srdcom vône je jazmín, pačuli, ruža, čierne korenie a náznak brezy. Základné poznámky prehlbujú arómu: dubový mach, ambra, pižmo a vanilka ju robia zmysluplnejšou a upokojujúcou.

Taylor of Old Bond Street mal pre svoje zbierky vždy noblesný názov. A vždy tieto mená čo najviac zodpovedali vnemom, ktoré vyvoláva vôňa ich finančných prostriedkov. Takže je to tu: hojnosť voňavých odtieňov sa vrhá do akéhosi stavu, ktorý sa nedá opísať inak ako prechádzka kráľovským lesom.


SPÔSOB APLIKÁCIE: Krém rozšľahajte do peny štetkou na holenie alebo rukami priamo na tvári. Rovnomerne rozotrite po pokožke. Pred umývaním si masírujte tvár zvyškami krému, aby ste posilnili protizápalové, antibakteriálne a regeneračné účinky.


ZLOŽENIE: Aqua (voda), kyselina stearová, kyselina myristová, hydroxid draselný, kyselina kokosová mastná, glycerín, parfum, vôňa, trietanolamín, hydroxid sodný, fenoxyetanol, etylxylglycerín (parfum obsahuje: linalool, limonén).

€15,75