Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Taylor Of Old Bond Street
Krém na holenie Taylor of Old Bond Street No.50 Collection 150ml
Taylor Of Old Bond Street

Krém na holenie Taylor of Old Bond Street No.50 Collection 150ml

Krém na holenie Taylor of Old Bond Street No.50 Collection Shaving Cream 150 je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálne zjemnenie aj tých najtvrdších štetín, vďaka čomu je žiletka hladšia a sviežejšia. Výrobok pokrýva pokožku neviditeľným ochranným filmom, ktorý zabraňuje porezaniu a drobným poraneniam. Produkt účinne zvlhčuje pokožku, takže po procedúre odstránenia chĺpkov na tvári sa neobjavia podráždenia a vyrážky. Krém je vhodný pre všetky typy pleti a môže sa používať so štetkou na holenie alebo samostatne. Bez parabénov. Aromatické zloženie tvoria tóny bergamotu, kvetov pomaranča a levanduľového prízvuku, ktoré sú úspešne kombinované s vôňou cyprusu. Voňavá zmes je korunovaná tónmi drevitého jantáru a vetiveru. Skutočná mužská drevitá vôňa s vôňou oceánu.


Spôsob aplikácie: Produkt sa nanáša prstami alebo štetcom. Pre najlepší efekt môžete vziať misku a produkt vyšľahať do peny. Ďalej by sa malo v oblasti odstraňovania chĺpkov rozdeliť malé množstvo krému, počkajte 2 minúty, kým krém zaberie a vlasy zmäknú. Potom by ste mali pokračovať priamo k postupu holenia.


Zloženie: voda (voda), kyselina stearová, kyselina myristová, hydroxid draselný, kyselina kokosová, glycerín, cetylalkohol, parfumácia, trietanolamín, hydroxid sodný, limonén, linalool.

€17,50