Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Krém na holenie Reuzel shaving cream 95.8g
Reuzel

Krém na holenie Reuzel shaving cream 95.8g

Reuzel krém na holenie 95.8g je liek od kaderníkov z Holandska vyrobený na modernej výrobnej linke v Amerike. Tento hypoalergénny krém má jemnú hodvábnu textúru, uľahčuje proces holenia a dodáva salónu starostlivosti o tvár.

Reuzel shaving cream je určený pre mužov, ktorí majú citlivé alebo náchylné podráždenie a vyrážky na pokožke tváre. Krém je vhodný aj pre tých, ktorí dávajú prednosť čistému klasickému holeniu s britvou.

SPÔSOB POUŽITIA: Krém šľahajte do peny štetcom, často na holenie alebo ruky priamo na tvári. Naneste rovnomerne na pokožku. Pred umývaním masírujte tvár zvyškami krému, aby sa posilnili protizápalové, antibakteriálne a regeneračné účinky.

Zloženie: Water, Stearic Acid, Glycerin, Sorbitol, Potassium Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cetyl Alcohol, Equisetum Arvense Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Hydrolyzed Quinoa, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopheryl Acecate, Urtica Dioica Extract, Stearyl Alcohol, Fregrance, Hexyl Cinnamal, Caprylyl Glycol,Phenoxyethanol, Sorbic Acid

€8,00