Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Lea
Krém na holenie Lea Shaving Cream 150ml
Lea

Krém na holenie Lea Shaving Cream 150ml

Krém na holenie LEA Shaving Cream 150ml je skutočne užitočným a verným spoločníkom pre každého muža, vďaka ktorému bude proces holenia nielen produktívny, ale aj pohodlný.


LEA perfektne pripraví pokožku a štetiny pred následným kontaktom s čepeľou, zanechá vlasy hebké a pokryje epitel ochranným filmom. Produkt je dermatologicky testovaný a vhodný pre všetky typy pleti.


Krém na holenie LEA Shaving cream dokonale upravuje pokožku a tiež poskytuje príjemný pocit chladu vďaka prítomnosti mentolu v zložení. Okrem toho je výrobok obohatený aj o také účinné látky, ako je alantoín, ktorý pôsobí ako antiseptikum, a glycerín, ktorý pomáha zjemňovať pokožku a udržiavať požadovanú hladinu vlhkosti v epitelových bunkách.


Krém rýchlo pení a ľahko sa rozotiera po vlasoch. Pena zároveň pokožku dodatočne prekrýva ochranným filmom, ktorý prispieva k lepšiemu kĺzaniu čepele a významne znižuje riziko poranenia epitelu. Pri použití krému na holenie LEA teda po holení zostanú iba príjemné pocity a dokonale hladká pokožka, a to bez podráždenia alebo mikrorezania.


Aromatické zloženie krému od španielskej značky predstavuje osviežujúca kombinácia mätových a mentolových nôt.


VÝHODY:

Upravuje pokožku a zjemňuje vlasy

Holte sa efektívnejšie a pohodlnejšie

Vhodný pre citlivú pokožku


SPÔSOB APLIKÁCIE:

Pomocou štetca na holenie naneste malé množstvo krému na vlhké vlasy.

€3,75