Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Kiepe
Kontúrovací strojček trimmer Kiepe Stilo 5900
Kiepe

Kontúrovací strojček trimmer Kiepe Stilo 5900

Kontúrovací strojček Kiepe Stilo 5900 je kompaktný profesionálny zastrihávač na jemnú prácu, lemovanie a vytváranie vzorov. Kompaktný model má všetky moderné funkcie, ktoré potrebuje každý stylista.

Stilo 5900 je vybavený 32 mm širokým nerezovým rýchloupínacím blokom noža a minimálnym zastrihnutím vlasov 0,4 mm. Model je tiež vybavený doplnkovým dizajnovým blokom na nože šírky 8 mm, s ktorým môžete vytvárať rôzne vzory a tetovania do vlasov. Obchod vicshop.com.ua môže tento model odporučiť nielen do práce, ale aj na domáce použitie, vzhľadom na obľubu profesionálnych zastrihávačov medzi domácimi užívateľmi. Zastrihávač je dodávaný s tryskou, ktorá sa nacvakne na nôž a umožní vám nastaviť 5 nastavení dĺžky strihu vlasov – 3, 4, 5, 6 a 7 mm. Môžete tak vykonávať nielen dokončovacie práce, ale aj jednoduchý strih. Model je možné použiť aj na hygienické účely.

Model Kiepe Stilo 5900 je vybavený motorom rotačného typu s rýchlosťou otáčania 5900 ot./min. Vďaka tejto frekvencii nože strihajú vlasy dostatočne čisto a poskytujú dobrý výsledok. Rotačné motory sú oveľa rýchlejšie ako vibračné motory, takže strihanie vlasov bude oveľa rýchlejšie a lepšie.

Dizajn modelu je ergonomický, pohodlný - zastrihávač sa pohodlne drží v ruke a vykonáva presný strih. Model je veľmi ľahký, vybavený NiMh batériou, ktorá poskytuje 45 minútovú výdrž batérie a plné nabitie netrvá dlhšie ako 8 hodín. Vo všeobecnosti je meď veľmi pekná, najmä vzhľadom na jej nízke náklady.

Vlastnosti modelu Kiepe Stilo 5900:

  • Kompaktný ergonomický zastrihávač
  • Rýchloupínacia čepeľ z nehrdzavejúcej ocele
  • Minimálny rez 0,4 mm
  • Motor rotačného typu 5900 ot./min
  • NiMh batéria s výdržou 45 minút
  • Plné nabitie za 8 hodín
  • Dá sa napájať adaptérom

V krabice najdete:

Kontúrovací Trimmer-strojček Kiepe Stilo 5900 

Dokumentácia

Zastrihávač vlasov (3 - 7 mm)

Nabíjacia základňa

Nabíjačka

štetcom a olejom

Blok na nože 32 mm

Špeciálny blok na nože 8 mm

€46,00 €44,95