Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Kiepe
Kontúrovací strojček pre barberov Kiepe FUEL mini 6332 + 3 strihacie hlavy
Kiepe

Kontúrovací strojček pre barberov Kiepe FUEL mini 6332 + 3 strihacie hlavy

Kontúrovací strojček Kiepe FUEL mini 6332 je funkčný a rýchly zastrihávač, ktorý má vynikajúce vlastnosti a technické inovácie. Tento model možno právom nazvať jedným z najrýchlejších áut na profesionálnom trhu pre rok 2021. Model z limitovanej série áut Kiepe so špeciálnym originálnym balením v podobe kanistra.

Charakteristickým znakom modelu je použitie patentovaného magnetického motora pivotového typu s frekvenciou oscilácií 10 000 za minútu. Dodnes nie je na trhu jediný model, ktorý by fungoval rýchlejšie. Vďaka vysokej frekvencii kmitov stroj strihá bezchybne, bez vynechania jediného vlasu.

Zastrihávač Kiepe FUEL mini 6332 je vybavený 40 mm širokým blokom nožov v tvare T s minimálnym zastrihnutím vlasov 0,3 mm. Nože nie sú jednoduché - model používa nože prémiovej triedy s titánovo-diamantovým povlakom a ochranným systémom tohto povlaku. Náter je veľmi pevný a odolný a bude vám slúžiť mnoho rokov. Obchod vicshop.com.ua odporúča premazávať nože čo najčastejšie – v tomto prípade vydržia veľmi dlho a budú presné takmer po celú dobu prevádzky.

Zastrihávač je napájaný Li-Ion batériou s kapacitou 1500 mAh, ktorá zabezpečuje strojčeku autonómnu prevádzku po dobu 120 minút. Rýchle nabíjanie netrvá dlhšie ako 120 minút. Výrobca uvádza, že batéria je dimenzovaná na 1500 nabíjacích cyklov. Pripomeňme, že batérie typu Li-Ion nemajú pamäť, čo znamená, že ich možno nabíjať kedykoľvek, bez ohľadu na úroveň nabitia. Model môže tiež pracovať z napájacieho adaptéra (zo siete).

Vo všeobecnosti je model veľmi zaujímavý a funkčný. Telo je ergonomicky tvarované, dlhé len 15,5 cm, bezpečne "sedí" v ruke, zaisťuje presnú prácu. Zaujímavosťou je, že na tele modelu sa nachádza micro USB konektor, ktorý umožňuje nabíjanie stroja z akejkoľvek telefónnej nabíjačky.

Vlastnosti modelu Kiepe FUEL mini 6332:

  • Funkčný ergonomický dizajn
  • Blok na nože v tvare T so šírkou 40 mm
  • Minimálny rez 0,3 mm
  • Titánovo-diamantové nože
  • Li-Ion batéria s výdržou 120 minút
  • Plné nabitie za 120 minút
  • Otočný motor s frekvenciou 10 000 vibrácií za minútu
  • Schopnosť pracovať zo siete cez adaptér

Súprava obsahuje:

Zastrihávač vlasov Kiepe FUEL mini 6332

Dokumentácia

3 strihacie hlavy: 1,5, 4,5 a 6 mm

Ochranná čiapočka na nôž

Olej a štetec

Napájací adaptér 110 - 240 V s káblom 2,7 m

Stojan na uskladnenie a nabíjanie

€90,00 €73,99