Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Barbicide
Koncentrát na dezinfekciu nástrojov a príslušenstva Barbicide 2000 ml
Barbicide

Koncentrát na dezinfekciu nástrojov a príslušenstva Barbicide 2000 ml

Koncentrát BARBICIDE® je najekonomickejší a najšetrnejší spôsob dezinfekcie v kozmetických salónoch, kaderníckych salónoch, kozmetických a masážnych salónoch, nechtoch a baroch na obočie, tetovacích salónoch, hoteloch, fitnes a kúpeľných centrách, nemocniciach, školách, škôlkach, policajných staniciach, nápravných zariadeniach atď. ! Jeho antikorózny vzorec je najbezpečnejší pre hladké povrchy, plastové hrebene, kefy, rovnako ako čepele, žiletky a nožnice z nehrdzavejúcej ocele.

Z 1 900 ml koncentrátu získate 31 litrov profesionálneho vysoko kvalitného dezinfekčného roztoku!

Pred začatím práce noste jednorazové rukavice. Odporúčame sterilizáciu v nádobe Barbicide®. Na prípravu roztoku pripraveného na použitie zmiešajte koncentrát Barbicide® s čistou vodou v pomere 1:16. Potom nástroje úplne ponorte do roztoku. Nechajte ich v roztoku minimálne 3 minúty. (maximálne 30 min.). Po uplynutí stanoveného času nástroje vyberte, opláchnite veľkým množstvom vody a osušte.


Biocíd účinne ničí širokú škálu mikroorganizmov a má baktericídne (vrátane Staphylococcus aureus, pseudomonas, Enterococcus hirae, mycobacterium tuberculosis, E. coli atď.), Fungicídne (vrátane húb Candida, Trichophyton atď.), Virucidné vírusové vlastnosti (vrátane BVDV). , herpes, ovčie kiahne, HIV, H1N1, hepatitída B a C atď.). Podľa testov európskych noriem EN 14561, EN 14562, EN 14476. Potvrdené Štátnymi sanitárnymi a epidemiologickými expertízami EU.

Zloženie koncentrátu:

Alkyl (C12-16) dimetylbenzylamóniumchlorid (ADBAC / BKC) 5,1 g / 100 g;

Propan-2-ol - 13 g / 100 g.

€32,50