Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Proraso
Kompletna sada na holenie Proraso Shaving metal kit Cypress Vetiver
Proraso

Kompletna sada na holenie Proraso Shaving metal kit Cypress Vetiver

Proraso Cypress Vetiver Shaving metal kit je kompletná darčeková sada v kovovej krabičke od kultovej talianskej značky, ktorá obsahuje všetko, čo môže muž potrebovať ako pri príprave, tak aj pri procese holenia.


Sada Proraso obsahuje:

Krém pred holením - pripravuje pokožku na kontakt s čepeľou;

Mydlo na holenie – zmäkčuje a nadvihuje chĺpky;

Balzam po holení - upokojuje a vyživuje pokožku;

Kolín nad Rýnom - poskytuje ochranu pred choroboplodnými zárodkami a dodáva pocit sviežosti;

Miska - umožňuje pohodlné šľahanie peny;

Kefa na holenie - na vytvorenie a dôkladnú distribúciu peny vo vlasoch;


Vo vnútri kovovej krabičky od Proraso sa nachádza skutočný arzenál produktov potrebných pre kvalitné a pohodlné oholenie. Každý z kozmetických produktov zahrnutých v súprave je vyrobený na základe starostlivo vybranej kombinácie ingrediencií, vďaka čomu sú produkty ideálne pre všetky typy pleti. Produkty majú zároveň rovnaké zloženie arómy - cyprus a vetiver, čo výrazne osviežuje a navyše predchádza pachovým konfliktom.

Súčasťou sady je aj miska na holenie a štetka na holenie, vďaka čomu je darčeková sada tým najpraktickejším a najpohodlnejším riešením, pretože všetko, čo potrebujete, máte na dosah! Štetinová kefka na holenie je navyše naplnená prírodnými štetinami, ktoré dokonale zadržia vlhkosť, ľahko našľahajú penu a umožnia jej dôkladné nanesenie na fúzy. Štetiny navyše poskytujú intenzívny masážny efekt, ktorý zlepšuje prietok krvi a odstraňuje odumreté epiteliálne bunky.

Vďaka mnohým produktom dostupným v kompaktnej škatuľke s miestom pre každý produkt je sada Proraso ideálna aj na cesty alebo služobné cesty.


VÝHODY:

Vysoká kvalita a praktickosť

Obsahuje všetko, čo potrebujete na holenie

Osviežujúca vôňa cyprusu a vetiveru

Vhodné pre všetky typy pleti

Vyrába sa v kovovej krabici


SPÔSOB APLIKÁCIE:

Naneste malé množstvo krému na vlhkú pokožku. Potom pomocou kefky na holenie rozšľahajte mydlo do misky na holenie a naneste penu na fúzy. Na konci procedúry naneste balzam a kolínsku vodu.

€49,99