Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Florida water
Kolínska voda Tobaco 221 ml
Florida water

Kolínska voda Tobaco 221 ml

Tobaco - kolínska voda, ktorá má vôňu bohatú, hlbokú a štipľavú, s dotykmi sladkosti a korenia. Pravá vôňa prírodného tobaco, ktorý bude milovať nielen fajčiari.

Murray & Lanman Tabaco Cologne je unisex produkt, ktorý dokonale dopĺňa elegantný mužský aj zmyselný ženský vzhľad. Okrem elegantnej arómy má Kolín nad Rýnom mnoho ďalších vlastností. Po prvé, tento pocit je jednoducho nereálna sviežosť, zvlášť príjemná v horúcich letných dňoch. Po druhé, Tabaco Kolín nad Rýnom môžu muži používať ako holiaci prostriedok po holení. Kolín nadol zvlhčuje a upokojuje podráždenú pokožku britvou, zabraňuje začervenaniu a pôsobí tiež ako antiseptikum. Výrobok nie je testovaný na zvieratách. Ideálne pre mužov s normálnymi typmi pleti.

Aj keď je kolínska voda najľahšou odrodou parfumov (iba 2 až 5% z celkovej hmotnosti parfumu), Tabaco Cologne sa môže pochváliť veľmi pretrvávajúcou vôňou. Dôvodom je skutočnosť, že európske a americké kolínske vody sa veľmi líšia. Podľa štandardov amerického výrobcu sa parfumy s koncentráciou aromatického zloženia asi 12% považujú za kolínske, čo je porovnateľné s obvyklou predstavou parfumovej vody pre nás.

Zloženie: Alcohol, Aqua, Propylene Glycol, Parfum Fragrancia Tabaco46787 (D-limonene, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Salicytate, Citronellol, Citral, Isoeugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin, Musk Ketone

Prírodná vôňa sušeného tabakového listu dodá pokožke veľmi nezvyčajný zápach a tiež ochráni pokožku po holení pomocou amerického alkoholu.

100% vyrobené v USA

• Unisex


€11,00