Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Omega
Kefa na holenie pre začiatočníkov Omega 10075
Omega

Kefa na holenie pre začiatočníkov Omega 10075

Kefa na holenie Omega 10075 je jednoduchý a spoľahlivý doplnok, ktorý ocenia muži všetkých vekových skupín. Je veľmi kompaktný, ľahký a dokonalý ako cestný výlet. Kefa na holenie Omega 10075 pohodlne padne do ruky, ľahko sa s ňou pracuje a šľahá pena.


Materiál štetín - štetiny z diviaka, dostatočne pevný na kvalitnú masáž tváre, s dobrou schopnosťou zadržiavať vlhkosť. Táto kvalita je pre kefy na holenie veľmi dôležitá, pretože priamo závisí od toho, ako rýchlo bude možné šľahať hustú mydlovú penu.


Dizajn rukoväte kefky na holenie Omega 10075 je veľmi lakonický a štýlový, vyrobený moderným spôsobom. Samotná rukoväť je vyrobená z odolného akrylu a skladá sa z dvoch častí, horná časť je zaoblená, spodná kužeľovitá.


Omega je značka pôvodom z Talianska, ktorú v roku 1931 založila jedna rodina. V súčasnosti má Omega 4500 metrov štvorcových výrobného priestoru, obrovské skúsenosti a dôkladný výber použitých surovín. Výrobky tejto značky sú uznávané po celom svete a sú oceňované pre svoju vysokú kvalitu a dostupnosť.


Holiaca kefa (v podstavci): 24 mm

Celková výška: 96 mm

Výška vlasu: 48 mm

Výška rukoväte: 48 mm

Šírka kupoly: 40 mm

Šírka dna: 34 mm

Materiál rukoväte: akryl

€4,50