si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

Just for menCount: 1

Farba na vlasy Just For Men Shampoo-In Color zakryje vaše šedé korene úplne, trvalo a efektívne. Zameriava sa iba na sivé vlasy a zachováva jemné variácie vašej prirodzenej farby vlasov. Táto ľahko použiteľná súprava na farbenie vlasov trvá iba päť minút, kým zafarbí každý šedivý vlas, a vydrží, kým tmavo strieborné vlasy dorastú. Šampónová farba na vlasy Just For Men Shampoo-In Color obsahuje sivé bielkoviny, vitamín E, aloe a harmanček, ktoré vaše vlasy vyživujú pri farbení. Opravná sada na farbenie šedých koreňov zanechá vaše vlasy zdravšie a hustejšie po každej aplikácii. Jeho zloženie bez amoniaku nespôsobuje žiadne poškodenie vlasov. Upravuje vlasy a zanecháva ich hladšie a ľahšie sa s nimi manipuluje. Neviete sa rozhodnúť medzi dvoma odtieňmi? Najskôr vyskúšajte ľahší gél Just For Men. Neskôr môžete kedykoľvek stmaviť.


To obnoví vašu prirodzenú farbu. Just for Men Shampoo-In Color je farbenie vlasov, ktoré obnoví pôvodnú farbu vlasov tak, že sa na rozdiel od iných farieb zameriava na sivé vlasy.

Vždy prirodzene vyzerajúce výsledky. Tento patentovaný vzorec šedej cieľovej technológie sa zmieša s vašou pôvodnou farbou vlasov pre profesionálne výsledky.

Vyberte si zo 14 rôznych odtieňov. Ak máte pochybnosti alebo si nie ste istí, ktorú zvoliť, vždy použite svetlejší odtieň. Zahŕňa keratín, olivový olej a vitamín E, ale bez amoniaku pre silnejšie a zdravšie vyzerajúce vlasy.

Dlhotrvajúci - nevymyje sa. Trvá až 8 týždňov, kým sivá dorastie. Vieme, že každý človek je iný, takže náš produkt na farbenie sivých vlasov je tu, keď tie šediny začnú znova dorastať.

Rýchlo a ľahko - nalejte farebný základ do fľaštičky s aplikátorom. Pretrepte a naneste. Funguje za 5 ľahkých minút. Postupujte podľa všetkých pokynov na priloženom letáku. 48 hodín pred použitím vykonajte test kožnej alergie a vždy používajte priložené rukavice, aby ste zabránili zafarbeniu.

Show more Hide more