Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
NishMan
Jemný púder na tvár a telo Nishman Barber Powder 180g
NishMan

Jemný púder na tvár a telo Nishman Barber Powder 180g

Nishman Barber Shave Talc Powder - multifunkčný jemný púder na tvár a telo. Tento kozmetický výrobok, ktorý je možné použiť pred aj po holení, ako aj na telo. Zabraňuje podráždeniu, zjednodušuje odstraňovanie chĺpkov a upokojuje pokožku po samotnom rituáli. Ľahký a bez tiaže, nezanáša póry, nevysušuje pokožku a poskytuje absolútne pohodlie.


Je možné nanášať na epidermis pred každým suchým holením elektrickým holiacim strojčekom. Vytvára tenkú ochrannú bariéru, a tým znižuje riziko podráždenia. Na upokojenie po holení sa môže použiť aj mastenec. Pôsobí revitalizačne, udržuje pokožku zdravú a hladkú.


Ako sa používa pri holení alebo pre barberov:

Ako prípravný krok pred rezaním sa zbavte prebytočnej vlhkosti (na tvári). Aplikuje sa na basting a na hlavu (tvár, časová a okcipitálna časť). Pri suchom holení naneste na oblasť holenia, nezanášajte holiaci strojček. Na dokončenie fúzov a lemovania. Na kefovanie chĺpkov po zastrihávaní.


Ako používať prášok (mastenec) ako dezodorant:

Na čistú a suchú pokožku sa odporúča naniesť mastenec, nechať ho vsiaknuť a prebytočné množstvo zotrieť uterákom, aby sa nezafarbil odev. Púder sa nanáša na celé telo a selektívne na určité oblasti, ktoré sa najviac potia, ako sú chodidlá, intímne oblasti, podpazušie.


 Objem: 180 g

€4,99