Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
NishMan
Jednorázové tyčinky na zastavenie krvácania Nishman 20ks
NishMan

Jednorázové tyčinky na zastavenie krvácania Nishman 20ks

Táto šikovná súprava 20 ks zápaliek oxidu draselného na zastavenie krvácania a prevenciu podráždenia by mala byť nielen na stole každého holiča, ale aj v lekárničke moderného gentlemana.

Antibakteriálny a hemostatický účinok kamenca po holení pozná každý muž. Stačí jednu takúto "zápalku" odtrhnúť, namočiť a pripevniť na rez. Objaví sa mierne brnenie – tento alunit pôsobí regeneračne na ranu a pokožku okolo nej. Neznepokojujte sa - je to normálne.

Možno sa vám forma podávania bude zdať dosť márnotratná, ale nikto nezakazuje, ak na tyčinke zostane určité množstvo minerálu, vrátiť ju späť do „krabičky“.

Hlavná vec je, že po použití kamenec ho po niekoľkých minútach zmyte studenou vodou, aby kryštál neupchal póry, a potom naneste balzam alebo vodu po holení. Dosiahnete tak niekoľko pozitívnych účinkov naraz: hemostatický a dezinfekčný z kamenca a tonika a obnovujúci - z vody po holení.

Všetkým našim klientom odporúčame predovšetkým holiaci kamenec na rezné rany. Kúpte si ich alebo nie - je len na vás, ako sa rozhodnete.

Ideálne na podráždenie a malé rany po holení

Utesňuje rany.

Nedráždivý materiál.

€0,99