Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Lucky Tiger
Hydratačný krém na tvár Lucky Tiger Face Moisturizer 100ml
Lucky Tiger

Hydratačný krém na tvár Lucky Tiger Face Moisturizer 100ml

Lucky Tiger hydratačný krém vyrobený zo zmesi prírodných surovín na kondicionovanie a hydratáciu a ochranu tváre.

Tento krem je dôkazom toho, že keď človek venuje pozornosť svojmu osobnému režimu starostlivosti, môže vyzerať najlepšie v akejkoľvek situácii. Vyrobený z vysoko kvalitných prírodných zložiek, tento alkohol-bez tváre hydratačný krém pomáha pokožke udržať vlhkosť na podporu leštený vzhľad.

Hydratujte, doplňte a ochráňte svoju tvár pri vyhladení jemných línií týmto hydratačným krémom na tvár, ktorý je určený na čistenie a vyváženie pokožky. Perfektný pre mužov so všetkými typmi pleti, Lucky Tiger hydratačný krém absorbuje okamžite do pokožky a je bez vône

Lucky tiger hydratačný krém na tvár ma:

Prírodné bambucké maslo - vyživuje, hydratuje, lieči a hydratuje pokožku a zároveň omladzuje problémovú alebo starnúcu pleť.

Prírodný zelený čaj - Oprava a omladenie odumretých kožných buniek pri súčasnom znížení výskytu jemných línií a vrások. Zelený čaj tiež chráni pokožku pred príznakmi starnutia.

Natural Sage Leaf - Čistí a vyvažuje pokožku a zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky.

Vitamín E - ponúka antioxidačnú ochranu a zároveň pomáha pleti vyzerať mladšie, pretože znižuje výskyt jemných línií a vrások.

Borage Oil - Klinicky dokázané, že pomáha pokožke udržať vlhkosť, borákový olej preniká do povrchu, čím podporuje skutočne hydratovanú a zdravú pokožku.

€20,00