Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
NishMan
Hydratačný krém-kolínska po holení Nishman 4 Gold 1 Million 2v1 400ml
NishMan

Hydratačný krém-kolínska po holení Nishman 4 Gold 1 Million 2v1 400ml

NISHMAN Aftershave Cream & Cologne 4 Gold One 400ml je jedinečný hybrid zložený z produktov balzamu a kolínskej vody 2 v 1, ktoré nevyhnutne musia mať v holiacej súprave každého muža. Krém je nemastná textúra, ktorá rýchlo preniká do pokožky. Je zložený z aktívnych prírodných zdrojov, ktoré pomáhajú predchádzať zápalom, bolestiam, zabraňujú začervenaniu, poskytujú pocit sviežosti, poskytujú okamžitú úľavu a okamžite revitalizujú pokožku. Vyrobené z nemastných zvlhčovacích modulov. Táto rodinná fľaša je určená pre všetky typy pokožky. Je ľahký a ľahko sa vstrebáva.


Ak vaše holenie zanecháva pokožku bolestivú alebo boľavú alebo máte citlivú pokožku, tak prečo nevyskúšať tento úžasný a príjemný atraktívny mužský parfumovaný krém NISHMAN Aftershave Cream + Kolínska 2v1. Toto príjemné pleťové mlieko má tiež prírodné antiseptické zložky a je dermatologicky schválené.


Nishman Aftershave Cream + Cologne 2v1 je obohatený o základné prvky alantoínu (látky, ktoré zjemňujú a zvlhčujú pokožku a znižujú svrbenie a šupinatenie) a ošetrujúce zvlhčovacie zložky pre pokožku. Tieto zložky posilňujú obranyschopnosť pokožky, zlepšujú jej pružnosť, chránia pokožku pred spálením a udržiavajú ju hydratovanú a chránenú po celý deň, pretože tvoria mastnú vrstvu na vrchu pokožky, ktorá zachytáva vodu v pokožke. Zanecháva na pokožke príjemnú vôňu atraktívnej mužskej vône po celý deň.


Doplňte svoje ranné oholenie týmto skvelým krémom po holení NISHMAN 2v1 pre dokonalú hladkú pokožku, na ktorú ste čakali.

Atraktívna mužská vôňa s pumpičkou 400ml


Vlastnosti produktu:

  ● Zmierňuje suchosť pokožky

  ● Ideálne pre všetky typy pleti

  ● Dodáva sa vo fľaši rodinnej veľkosti

  ● Bohatý, krémový a ľahko sa vstrebáva

  ● Upokojuje vašu pokožku dvoma vrstvami

  ● Kolínsky balzam Formula 2 v 1

  ● Poskytuje ochranu pred popálením žiletky

  ● Upokojuje podráždenie a predchádza začervenaniu

  ● Krásny mužský vôňový krém na kolínsku

  ● Osviežuje, zvlhčuje, hydratuje pokožku

  ● Upokojuje a chráni pokožku vrstvou

  ● Upokojujúci pocit s dlhotrvajúcou sviežosťou

  ● Je to vôňa, ktorá vydrží hodiny po holení

  ● Pridaný alantoín, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky

  ● Udržuje pokožku hydratovanú a chránenú po celý deň

  ● Pokožka okamžite získa späť pohodlie a hebkosť

€6,99