Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Boker Solingen
Holiaci strojček Boker Barberette s vymeniteľnou čepeľou Olivové drevo
Boker Solingen

Holiaci strojček Boker Barberette s vymeniteľnou čepeľou Olivové drevo

Zásuvka v Boker Pro Barberette je navrhnutá tak, aby pojala polovičnú dvojitú hranu (43 mm štandardná čepeľ) a bezpečne ju držala medzi dvoma časťami z nehrdzavejúcej ocele. Tento systém používali profesionálni holiči a kaderníci už mnoho rokov predtým, ako sme ho optimalizovali.

Geometria a veľkosť holiace strojčeky Boker Pro Barberette zodpovedá geometrii a veľkosti prémiových kovaných holiacich strojčekov vyrobených v Boker Manufactory Solingen. Spodná časť prívesku má jemné zúbkovanie, ktoré ponúka bezpečné uchopenie, aj keď je mokré. Aby sa zlepšilo otváranie oboch polovíc čepele, je okrúhly hrot na oboch stranách zúžený dovnútra. Keď je svorka odstránená, obe polovice sa dajú ľahko pritlačiť proti sebe pomocou okrúhleho hrotu. Precízne nitovanie a špičkové remeselné spracovanie zaisťujú presnú funkciu a dlhú životnosť aj pri náročnom používaní.

Boker Pro Barberette spája profesionálnu funkčnosť, známy úchop a rovnováhu a autentickú estetiku klasického holiaceho strojčeka. Ak práve začínate, je to alternatíva ku kovanému holiaceho strojčeka za nižšiu cenu. Pred vložením je potrebné dvojité čepele opatrne rozlomiť na polovicu. Dodáva sa s historickým balením a obojstrannou čepeľou. Olivové drevo sa vďaka vysokej hustote a obsahu oleja dokonale hodí na styk s vodou. Živý vzor dodáva vizuálny záujem. Tento model je zakončený klasickým stromom Boker, ktorý je jemne integrovaný do drevenej rukoväte. Europeo la più grande produttrice di rasoi.

Hnedá rukoväť z olivového dreva.

Vyrobene v Nemecku

€49,50