si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

Hawkins & BrimbleCount: 1

Hawkins & Brimble - najvyššia kvalita pre tých najnáročnejších

Hawkins & Brimble založil vo Veľkej Británii v roku 2016 Stephen Shortt, ktorého cieľom bolo ponúknuť mužom Európy zásadne nový prírodný produkt prémiovej kvality pre starostlivosť o tvár, telo a vlasy. Vďaka spolupráci značky Hawkins & Brimble s British Barber Association sa muži z viac ako desiatich krajín mohli pokúsiť navždy zamilovať do produktov Hawkins & Brimble. Môžete sa tiež pripojiť a vyskúšať niečo nové pre vaše vlasy a telo.

Hawkins & Brimble oživil tradičné mužské rituály pre osobnú starostlivosť a vytvoril inovatívny produkt pre každého človeka. Prísny a uctivý prístup k tvorbe pánskej kozmetiky pre starostlivosť o pleť prináša neprekonateľné výsledky.

 

Kozmetika Hawkins & Brimble 

Rad kozmetiky Hawkins & Brimble obsahuje výrobky na holenie, starostlivosť o pleť, brady a vlasy. Bez ohľadu na váš štýl je značka pripravená poskytnúť potrebné výrobky a jemná vôňa Elemi a ženšenu vám umožňuje cítiť sviežosť aj na konci aktívneho dňa.

Kozmetika Hawkins & Brimble je určená pre moderných, silných a odvážnych mužov, ktorí vedia, čo chcú. Kolekcia pánskej kozmetiky Hawkins & Brimble je ľahká a hravá, vďaka čomu sa ľahko a rýchlo postaráte o seba. Potrebujete len pár minút, aby ste vyzerali 100% kompletne.


Starostlivosť o prírodu každý deň

Britská spoločnosť Hawkins & Brimble je hrdá na svoj vedomý prístup k obalom, ktorý vedie k zníženiu emisií oxidu uhličitého. Značka sa stará o svet niekoľkými spôsobmi:

Použitie recyklovanej lepenky pri výrobe obalov. V tomto roku značka Hawkins & Brimble začala vo svojom obale používať recyklovaný plast, ktorý šetrí energiu a neobnoviteľné zdroje, používa sklo v mnohých nových balíkoch produktov, ako je napríklad hydratačný krém na tvár a fúzový olej Hawkins & Brimble. Prírodné komponenty, vynikajúce arómy a vysoko kvalitná kozmetika Hawkins & Brimble vďaka technologickej výrobe rýchlo priviedli britskú značku na vrchol segmentu.

 

Teraz na Slovensku si môžete kúpiť pánsku kozmetiku Hawkins & Brimble priamo v našom obchode s pohodlným doručením kuriérom do akéhokoľvek mesta Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská bystrica, Nitra, Trnava,Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Považská bystrica ,Michalovce, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Komárno, Humenné, L’avica, Bardejov a ďalšie menšie mestá.

Show more Hide more