Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Hawkins & Brimble
Hawkins & Brimble vosk na fúzy pre mužov s jemnou vôňou elemi a ženšenu 50 ml
Hawkins & Brimble

Hawkins & Brimble vosk na fúzy pre mužov s jemnou vôňou elemi a ženšenu 50 ml

Vosk na fúzy Hawkins a Brimble je dokonalým stylingovým produktom pre všetky druhy fúzy. Vynikajúca zmes ricínového oleja pomáha krotiť vlasy, zatiaľ čo včelí vosk poskytuje ľahkú až strednú fixáciu, takže môžete vlasy tvarovať a vyrezávať a dosiahnuť tak štýl na mieru.

 

Ricínový olej

Ricínové bôby pochádzajú z ricínového oleja, ktorý rastie v tropických podmienkach. Ukázalo sa, že tieto zrná majú vysoký obsah minerálov, kyselín a živín, ktoré všetky prispievajú k zdravému rastu vlasov. Použitie ricínového oleja na vlasy má svoje korene v starovekom Egypte. Egyptské ženy používali ricínový olej spolu s rozmarínom, sladkými mandľovými a jedľovými olejmi na stimuláciu rastu vlasov. Ricínový olej a rast vlasov sú stále silnou silou, keď sú spolu spojené pri raste vlasových folikulov.

Včelí vosk

Na rozdiel od umelých a často ropných chemikálií pridávaných do mnohých zvlhčovačov a pleťových vôd na podporu vstrebávania, včelí vosk obsahuje vitamín A a poskytuje dlhodobé prírodné hydratačné vlastnosti, ktoré skutočne blokujú vlhkosť v pokožke. Včelí vosk je veľmi nápomocný pri tvarovaní a tvarovaní chúlostivých vlasov na tvári, a preto sme ich zaradili do nášho fúzy fúzy.

€8,99