Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Hawkins & Brimble
Hawkins & Brimble vlasový vosk 100g
Hawkins & Brimble

Hawkins & Brimble vlasový vosk 100g

Tento vlasový vosk Hawkins a Brimble bol formulovaný s jojobovým a mandľovým olejom, je ideálny pre vlasy s krátkou a strednou dĺžkou, čo vám pomôže každý deň vytvárať dlhotrvajúce a autentické textúrované štýly. Poskytuje ľahkú až strednú fixáciu.

 

Jojobový olej

Jojobový olej sa veľmi podobá mazu, voskovitej látke produkovanej našimi kožnými žľazami, takže môže pôsobiť ako prírodný kondicionér pokožky bez použitia chemikálií. Vo vnútri každého vlasového folikulu sú mazové žľazy. Keď vlasový vlas rastie z folikulov, nesie povlak mazu, ktorý chráni vlasy. Kožný maz a iné zvyšky môžu niekedy upchať folikul, čím sa zabráni hladkému rastu vlasov. Jojobový olej môže ľahko preniknúť do folikulov a rozpustiť nahromadenie mazu, odstraňuje blokádu a uľahčuje rast nových vlasov. Vitamíny a minerálne látky v oleji môžu vyživovať pokožku a zlepšujú celkové zdravie pokožky hlavy.

Pri sprchovaní zabráni voskovanie jojobového oleja voskom, aby šampón nemohol z vlasov strhávať prírodný olej. Vosk môžete tiež aplikovať, keď sú vlasy po praní vlasov stále vlhké. Olej vo vosku môže tvoriť tenký voskovitý povlak na každom vlasovom drieku, ktorý ho chráni pred prachom a suchom.

Mandľový olej

Mandľový olej pomáha vlasom posilňovať, čo môže kontrolovať vypadávanie vlasov tým, že pomáha folikulom pestovať nové vlasy.

Včelí vosk

Vysoký bod topenia Beeho vosku dáva receptúre jej tuhosť a schopnosť receptúry vlasov.

€8,99