Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

  • Hawkins brimble scrub na tvare a pred holenim 125ml v obchode Beautydepot

Hawkins & Brimble peelingový pleťový gél a pred holením 125ml

HAW004


  • €9,95

Pripravte sa na dokonalé oholenie s facial / pred holením scrubom Hawkins and Brimble. Orechová škrupina jemne oddeľuje odumreté kožné bunky a upokojujúce vlastnosti sladkého mandľového oleja pomáhajú zmäkčiť vlasy pre čisté a pohodlné oholenie a zároveň udržujú vlhkosť pokožky.

 

Orechové škrupiny

Orechové škrupiny sú rozdrvené na minimálnu veľkosť a pridané do nášho kroviny, aby sa pridala textúra, ktorá jemne odlupuje v tejto citlivej oblasti.

Sladký mandľový olej

Tento olej je bohatý na vitamín E, obsahuje mononenasýtené mastné kyseliny, bielkoviny, draslík a zinok, okrem mnohých ďalších minerálov a vitamínov, čo vysvetľuje, prečo je taký dobrý pre naše srdce, pokožku a vlasy. Po jemnom vtieraní do pokožky sa úplne vstrebáva, takže je vhodný na aplikáciu na holenie. Mandľový olej má jemnú textúru a môže ľahko preniknúť hlboko do pokožky, čím zmäkčuje a uvoľňuje nečistoty a zvyšky nahromadené v póroch kože a vlasových folikuloch. Vďaka obsahu vitamínu A v oleji môže dokonca pomôcť znížiť zápaly akné. V prípade podráždenia pokožky je mandľový olej lepšou alternatívou k iným chemicky oloveným krémom.

Čisté oholenie

Použite pred holením, aby ste zabránili škrabancom, poraneniam a oholeniu. Píling pomáha uvoľňovať zarastené chĺpky, odblokovať póry a zdvíhať odumreté kožné bunky pre hladšiu a čistejšiu pleť. Drhnutie pred holením bude mať obrovský rozdiel.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!