Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Hawkins & Brimble
Hawkins & Brimble olej na bradu 50ml
Hawkins & Brimble

Hawkins & Brimble olej na bradu 50ml

Pre tých, ktorí majú výraznejší vpád na vlasy na tvári, dajte jej starostlivosť, ktorú si zaslúži náš výživný olej Hawkins a Brimble Beard Oil. Vďaka arganovému oleju a olivovému oleju Hawkins a Brimble Beard Oil pomáha udržiavať vlasy tváre jemné a silné a bambucké maslo pomáha udržiavať pokožku jemnú a pružnú.

 

Oprava a ochrana

Naša prísada Arganový olej slúži na opravu poškodených folikulov bez toho, aby boli mastné. Tým sa vlasy udržia zdravé, cítia sa skvele a rastú tak, ako by mali.

Zmäkčiť a žiariť

S vitamínom E a arganovým olejom bude vaša brada upravená a očistená tak, aby žiarila, cítila sa jemne a vonia tiež skvele!

Argánový olej

Arganový olej sa najčastejšie používa ako zvlhčovač pokožky na hydratáciu a zjemnenie pokožky. S vysokým obsahom vitamínu E a mastných kyselín je arganový olej ideálnym produktom, ktorý dodáva pokožke prirodzenú podporu. Ľahko sa vstrebáva a je nemastný a nedráždivý, čo z neho robí skvelý prírodný hydratačný prostriedok. Arganový olej dokazuje, že vlasy sú mäkšie, hodvábnejšie a lesklejšie. Je to ideálny kondicionér na vlasy a môže dokonca pomôcť pri liečbe rozštiepených koncov a skrotených krehkých vlasov. Vďaka svojej schopnosti krotiť kučeravenie a dodávať vlasom lesk sa arganový olej bežne používa aj ako stylingový prostriedok. Zjemňuje vlasy a dodáva každému účesu zdravý a atraktívny lesk. Arganový olej mu dodáva živiny, ktoré zabraňujú akejkoľvek suchosti a podráždeniu pod bradou na pokožke.

Bambucké maslo

Bambucké maslo je jednou z najlepších prírodných ingrediencií pre výrobky na tvár. Má schopnosť preniknúť do hlbších vrstiev pokožky. Tým sa predchádza strate vlhkosti a pomáha sa dodávať ďalšie aktívne antioxidanty. Nesedí na vonkajšej vrstve pokožky, neopúšťa vašu pokožku mastnú ani upcháva póry. Bambucké maslo má prirodzene vysoký obsah antioxidantov a fytosterolov, ktoré doslova pomáhajú vyživovať a živiť pokožku. Vitamín A môže pomôcť znížiť vrásky a zvýšiť produkciu kolagénu.

€10,25