Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Hawkins & Brimble
Hawkins & Brimble balzam po holení 125ml
Hawkins & Brimble

Hawkins & Brimble balzam po holení 125ml

Balzam po holení Hawkins and Brimble sa ľahko vstrebáva a doplňuje vlhkosť stratenú počas holenia. Ideálne pre normálnu až suchú pokožku. Jemná nemastná formulácia obsahuje špeciálny zvlhčovač na upokojenie nepohodlia pokožky po holení a pomáha pokožke vyzerať zdravo a hladko.

Táto výživná zmes olivového oleja, mandľového oleja a kakao pomáha upokojiť a hydratovať pokožku pre hladkú a vyváženú pleť. Je vhodný pre všetky typy pleti a môže sa používať denne ako zvlhčovač, ako aj po holení.

Olivový olej

Olivový olej prenikne hlboko do pokožky a poskytuje dlhodobý štít vlhkosti, ktorý udržuje pokožku hladkú a pružnú. Najlepšie sa aplikuje na vlhkú pokožku, keď voda môže pomôcť zmierniť akýkoľvek pocit mastnoty.

Mandľový olej

Mandľový olej je jemný olej, ktorý sa dá bezpečne použiť aj na detskú pokožku. Po jemnom vtieraní do pokožky sa úplne vstrebáva, takže je vhodný na aplikáciu po holení a kúpaní. Mandľový olej má jemnú textúru a môže ľahko preniknúť hlboko do pokožky, čím zmäkčuje a uvoľňuje nečistoty a zvyšky nahromadené v póroch kože a vlasových folikuloch. Vďaka obsahu vitamínu A v oleji môže dokonca pomôcť znížiť zápaly akné. V prípade podráždenia pokožky je mandľový olej lepšou alternatívou k iným chemicky oloveným krémom. Mandľový olej so svojím bohatým zásobníkom zinku je rovnako dobrý ako akýkoľvek dostupný krém alebo mlieko kúpené v obchode.

Kakaové maslo

Kakaové maslo je vynikajúci zvlhčovač pokožky. Je to vynikajúci zdroj prírodných antioxidantov a tiež zmäkčovadlo, čo znamená, že do pokožky dodáva ochrannú vrstvu hydratácie.

€8,00