si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

Gunslingers



Count: 1

Gunslingers je nová a vzrušujúca značka starostlivosti o mužov.

Všetky výrobky sú vyvíjané a vyrábané v Anglicku a sú vegánske, cruelty free a existuje záruka, že žiadny z výrobkov nebol testovaný na zvieratách!

Keďže spoločnosť Gunslingers uprednostňuje služby zákazníkom, zaväzuje sa tiež ponúkať kvalitné výrobky pre starostlivosť o mužov, ktoré sú zodpovedne vyvíjané a vyrábané v Anglicku.


 Od krémov a sprejov po vlasové pomády a oleje

Všetky výrobky Gunslingers  boli  vyvinuté odborníkmi v odbore tak, aby presne robili to, čo na plechovke hovoria. Môžete si vybrať, ako účes upravíte - krátky účes s matným vzhľadom alebo vzhľad úplne suchých vlasov, niečo klasické s prírodným leskom alebo moderné „špičaté“ vlasy. Alebo chcete, aby vaše vlasy vyzerali upravené ako prírodné s trochou matného efektu? Potom máte špeciálny sprej na morskú soľ na vlasy!

Chcete, aby vaša brada vyzerala skvele a so zdravým leskom - len ju upravte špeciálnym olejom pre brady, ktorý obsahuje iba prírodné prísady a nie je príliš mastný ako obvyklé bradové oleje iných značiek.

A najviac vystupujúcimi výrobkami Gunslingers je to, že nemajú žiadny silný alebo silný zápach, ktorý pomôže udržať váš hlavný zápach každodenného parfumu.

 

V našom e-shope si môžete kúpiť vegánsku priateľskú pánsku kozmetiku pre vlasy a brady od jednej z najlepších britských značiek Gunslingers s rýchlym dodaním až k vašim dverám v každom meste na Slovensku ako Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská bystrica, Nitra, Trnava,Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Považská bystrica ,Michalovce, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Komárno, Humenné, L’avica, Bardejov a ďalšie

Show more Hide more