si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

FloidCount: 1

Floïd je „ikona štýlu“ v holení mužov.

Talianska značka, ktorá rozumie skutočným mužom lepšie, pretože na rozdiel od ostatných vytvára produkty výlučne pre panov. Spĺňa všetky základné požiadavky týkajúce sa mužov: jedinečný dizajn, jednoduché použitie a neprekonateľná kvalita. Preto nie je prekvapujúce, že od generácie po generáciu je spoločnosť Floïd jednou z najznámejších a najuznávanejších svetových značiek. A dnes, viac ako kedykoľvek predtým, je stále rovnaký - s aktualizovaným obrazom, ale s rovnakou hlbokou podstatou ako vždy.

 

Pleťový krém po holení - výber mužov na celom svete!

Je to pravdepodobne jediný produkt po holení, ktorý má známeho tvorcu - Juan Bautista Cendrós Rovira a presný dátum vytvorenia. Prvýkrát bol použitý v Barcelone, v klasickom kaderníckom salóne na 78 Consejo de Ciento, a čoskoro sa stal veľmi populárnym medzi kaderníkmi a barberami v celom Španielsku.

Následne spoločnosť Floïd začala vyrábať produkty v Taliansku. Taliansky držiteľ licencie mal právo mierne zmeniť zloženie, a preto aróma stala sa mäkšou a s nižším obsahom alkoholu, aby nedráždila pokožku. Je to pravdepodobne táto zmena, ktorá mu priniesla ešte väčšiu popularitu. Talianska verzia krému Floïd After Shave Lotion sa predáva na celom svete, najmä v anglicky hovoriacich krajinách. Už viac ako 80 rokov je Floïd naďalej referenčným bodom pre panske holenie, originalitu a eleganciu mužov.

 

Nakúpte výrobky Floid na Slovensku s dodávkou

Náš obchod realizuje online predaj produktov značky Floid s dodávkou do všetkých miest Slovenskej republiky: Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská bystrica, Nitra, Trnava,Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Považská bystrica ,Michalovce, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Komárno, Humenné, L’avica, Bardejov a ďalšie

Show more Hide more