Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Kiepe
Elektrický holiaci shaver Kiepe Smooth 3800 (trojčepelový holiaci systém)
Kiepe

Elektrický holiaci shaver Kiepe Smooth 3800 (trojčepelový holiaci systém)

Elektrický holiaci strojček Kiepe Smooth 3800 - hladký elektrický holiaci strojček od Kiepe: inovácia pre presné a pohodlné oholenie

  • Inovatívny dizajn elektrického holiaceho strojčeka Smooth od Kiepe sa vyznačuje ergonomickou a flexibilnou hlavicou, ktorá je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila kontúram tváre a presne sledovala každý pohyb pri holení. Vnútorné čepele z nehrdzavejúcej ocele sú ostré a vysoko odolné, dokážu oholiť aj tie najhrubšie fúzy iba niekoľkými gestami, pričom zanechajú pokožku hladkú a jemnú na dotyk.
  • Na zabezpečenie presného a detailného oholenia je elektrický holiaci strojček Smooth od Kiepe vybavený bočne pohyblivými čepeľami, taktiež vyrobenými z nehrdzavejúcej ocele, určenými na prípravu fúzov na holenie a na dolaďovanie tých najmenších detailov. Ostrosť a presnosť sú heslom tohto výnimočného zariadenia.
  • Jednou z charakteristických vlastností elektrického holiaceho strojčeka Smooth od Kiepe je trojčepelový holiaci systém, ktorý spolu s vysokorýchlostným motorčekom (7 200 ot./min.) zaisťuje konštantný a dlhotrvajúci strih bez ohľadu na hrúbku fúzov. Flexibilita hlavy, ktorá sa pohybuje v štyroch smeroch, a tri nezávislé čepieľky, ktoré sa vertikálne aj horizontálne prispôsobujú tvári, minimalizujú počet prechodov potrebný na hlboké a uspokojivé oholenie.
€74,95