Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Parker
Drevený holiaci strojček Parker SRRW Jantárový Palisander
Parker

Drevený holiaci strojček Parker SRRW Jantárový Palisander

Tento drevený holiaci strojček Parker SRRW je vhodný na použitie v holičstvách, salónoch a kaderníckych salónoch, ako aj doma. Vyznačuje sa tým, že po aplikácii nie je potrebné sterilizovať, stačí len vymeniť čepeľ! Remeselníci-holiči ocenia aj funkčnosť nástroja: ľahko zastrihne požadované partie, zastrihne spánky, vlasy, vykonáva korekciu brady. Spolu s krátkym okrajom je zariadenie dvakrát efektívnejšie a pohodlnejšie: krtky a vrásky sa dajú bez problémov obísť.

Toto náradie s vymeniteľnými čepeľami sa vyznačuje nízkymi nárokmi na údržbu. Dá sa ľahko umyť pod vodou a vziať so sebou aj do sprchy. Zariadenie sa nemusí zakaždým opravovať: ak je hrana tupá, stačí si vziať novú čepeľ. Všestrannosť zariadenia spočíva v tom, že do neho môžete vložiť svoje obľúbené možnosti čepele. Upínací systém umožňuje bezpečné upevnenie čepele: stojí dokonale vodorovne a pevne drží v páke.

Samotná páka chavette Parker je vyrobená z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele a rukoväť je vyrobená z palisandru. Holiaci strojček pohodlne padne aj do namydlenej ruky a má vyváženú hmotnosť, ktorá je rozložená po celej jeho dĺžke. Americká kvalita, dokonalý dizajn a maximálna funkčnosť sú stelesnené v tomto shavette. Takýto nástroj môže byť prezentovaný ako darček alebo zakúpený na osobné použitie.

  • Materiál rukoväte - 100% prírodný jantárový palisander
  • Hlavná časť chavette je z kvalitného kovu klasického tvaru
€22,50