si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

DorcoCount: 1

Spoločnosť DORCO bola zaregistrovaná ako značka v roku 1961 a názov našej spoločnosti sa stal v roku 1977.

„DO“ z prvých dvoch písmen spoločnosti Dongyang (čo znamená „Orient“) Light Metal Industries (pôvodná spoločnosť)

„R“ = „žiletka“

‘CO’ = ‘spoločnosť’

Už viac ako 60 rokov si Dorco dobýva svet pomocou pokrokovej technológie čepele. Spoločnosť si ctí tradíciu a vyrába čoraz viac ostrých, silných a dlhotrvajúcich čepelí.

V priemysle žiletiek má DORCO jedny z najostrejších technológií na svete. Spoločnosť viedla svetový trh vývojom prvého šesťbodového holiaceho strojčeka na svete, PACE6, v roku 2006, a potom koncom tohto roka sedembodového holiaceho strojčeka PACE7.

Technologické zdatnosti spoločnosti DORCO boli ocenené zákazníkmi doma i v zahraničí. Spoločnosť v posledných rokoch zaznamenáva každý rok rast tržieb vyšší ako 15 percent. V minulom roku dosiahol jej ročný obrat približne 225,6 miliárd KRW. Najmä jeho zahraničný predaj predstavoval viac ako 70 percent z tohto celkového predaja. Odkedy začala vyvážať v roku 1976, spoločnosť priťahuje zákazníkov v približne 130 krajinách sveta. Spoločnosť získala priaznivé reakcie od zahraničných zákazníkov, najmä v Európe, na Strednom východe a v Afrike, pretože spoločnosť DORCO sa zameriavala na výskum a vývoj, ktorý zohľadňuje charakteristiky ľudských vlasov naprieč rasami.Show more Hide more