Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
čistiaci scrub Reuzel Scrub Shampoo 100ml
Reuzel

čistiaci scrub Reuzel Scrub Shampoo 100ml

Šampón Reuzel Scrub dodáva pocit sviežosti, odstraňuje zvyšky modelových produktov a pripravuje vlasy na nový styling.

Reuzel čistiaci scrub 100ml dokonale čistí vlasy od zvyškov po stylingu a samozrejme umýva prach, pot a iné nečistoty z vlasov a pokožky hlavy. Ideálne pre kombináciu so šampónom pre každodenné použitie spoločnosťou Reuzel. Šampón však možno použiť na masáž pokožky hlavy aj na čistenie. Vhodný pre všetky typy vlasov.

Reuzel Scrub Shampoo sa môže používať toľkokrát, koľkokrát je to potrebné, čím eliminujete akékoľvek riziká pre pokožku hlavy. Prírodné oleje a výťažky prírodných zložiek obnovujú prirodzenú rovnováhu. Produkt umýva každý štýl rýchlo a efektívne bez toho, aby vyžadoval veľké úsilie.

SPÔSOB POUŽITIA: Na dôkladné vyčistenie pokožky hlavy sa odporúča nanášať šampón na vlasy a nechať pôsobiť 1-2 minúty. Po tejto dobe umyte. Na očistenie zvyškov produktov s pretrvávajúcou fixáciou je najprv potrebné na suché vlasy aplikovať kondicionér. Produkt nechajte 2-3 minúty, potom rozčesajte hrebeňom so silnými zubami. Až potom si umyte vlasy šampónom Reuzel Scrub. Na zvýšenie účinku môžete vlasy navyše umývať šampónom pre každodenné použitie denného šampónu Reuzel.

Zloženie: Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Hydrated Silica, Polylactic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Equisetum (Horsetail) Arvense Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Fragrance (Parfum), Acrylates Crosspolymer-4, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Lilial, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexy Cinnamal, Methyl Ionone Gamma, Linalool, Coumarin, Citronellol

€8,00