Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
čistiaci scrub Reuzel Scrub Shampoo 1000ml
Reuzel

čistiaci scrub Reuzel Scrub Shampoo 1000ml

Pred nami je superveľmocná jedinečná kombinácia aktívnych čistiacich zložiek, ušnej mincovne a zmesi výťažkov zo žihľavy, rozmarínu a ihličnatých koreňov, ktoré sú už pre Reuzel už klasické. Tento nástroj bol vytvorený na dôkladné očistenie vlasov a pokožky hlavy od zvyškov modelovacích produktov po stylingu. Šampón šetrne čistí vlasy, tóny, dodáva pocit sviežosti a pripravuje účes na nový štýl.

Reuzel čistiaci scrub 1000ml ľahko čistí vlasy aj od veľmi odolných fixačných prostriedkov, ako sú vosk alebo rúž na báze vosku. Produkt je obohatený o rastlinné výťažky, vďaka čomu sa na rozdiel od niektorých podobných šampónov môže používať bez obmedzenia a bez strachu z poškodenia zdravia vlasov alebo pokožky hlavy. Vhodný pre všetky typy vlasov.

SPÔSOB POUŽITIA: Na čistenie vlasov je potrebné na hlavu dôkladne naniesť Čistiaci šampón na vlasy Reuzel a jemne vspeniť. Počkajte asi dve minúty a opláchnite. Ak chcete opláchnuť produkty pretrvávajúceho modelovania: najprv použite denný kondicionér Reuzel, potom až potom použite šampón na čistenie šampónom Reuzel.

Zloženie: Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Hydrated Silica, Polylactic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Equisetum (Horsetail) Arvense Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Fragrance (Parfum), Acrylates Crosspolymer-4, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Lilial, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexy Cinnamal, Methyl Ionone Gamma, Linalool, Coumarin, Citronellol

€22,00