Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Andis
čistiaci olej Andis Clipper Oil 118ml pre všetky typy strihacích hlavíc
Andis

čistiaci olej Andis Clipper Oil 118ml pre všetky typy strihacích hlavíc

Andis Clipper Oil 118 ml je ošetrujúci a mazací prostriedok na čepele zastrihávačov, ktorý chráni čepele pred koróziou a teplom a motor pred nadmerným zaťažením počas prevádzky. Dá sa použiť na absolútne akýkoľvek nôž, akýkoľvek strojček na strihanie vlasov. Okrem toho je možné olej použiť aj na mazanie kaderníckych nožníc - čo je pre kaderníkov veľmi výhodné.

Ako súčasť oleja na nože Andis Clipper Oil 118 ml obsahuje veľkomolekulárny silikón, ktorý je hlavnou účinnou látkou. Práve silikón dodáva oleju na mazanie nožov kaderníckych strojčekov potrebné vlastnosti. Takýto olej sa nemieša so zvyškami vlasov, prachom a mazom, zachováva si potrebnú hustotu aj pri vysokej rýchlosti a trení nožov. Zároveň veľký molekulárny silikón na rozdiel od bežného nepreniká do štruktúry vlasov a ľahko sa z nich vymýva.

Aplikácia a odporúčania

Andis Clipper Oil možno aplikovať na kovové, keramické alebo kombinované bloky nožov s akýmkoľvek ochranným náterom. Ostrihané vlasy jednoducho očistite kefou, pridajte pár kvapiek na trecie miesta pohyblivých a pevných čepelí a prebytočný olej zotrite čistou handričkou. Takáto jednoduchá operácia každých 20-25 minút práce alebo po každom strihu ochráni kov pred tvorbou hrdze (vlas, ktorý striháme, je vlhký), zníži trenie a teplo nožov a tiež zníži zaťaženie motora stroja.

€4,50