Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
NishMan
Čistiaca maska na tvar Nishman Silver Peel-off Mask 150ml
NishMan

Čistiaca maska na tvar Nishman Silver Peel-off Mask 150ml

Nishman Silver Peel-off Mask je čistiaca maska, ktorá pomáha zbaviť sa čiernych bodiek, čistí a odstraňuje odumreté bunky. Po použití maskovacieho filmu pokožka tváre vyzerá zdravo, dobre upravená, získava rovnomerný tón, stáva sa elastickou, hladká, mastný lesk zmizne. Táto strieborna maska na plet' ​​bojuje proti zápalom, akné a rozšíreným pórom. Maska zlepšuje vzhľad a kvalitu mastnej a zmiešanej pokožky.


Aplikácia: maska ​​sa nanáša v dostatočne silnej vrstve na predtým očistenú pokožku (na oblasti vyžadujúce čistenie, vyhýbajte sa pokožke okolo očí, pier a oblastí rastu vlasov). Nechajte 20 - 25 minút úplne vyschnúť. Opatrne odstráňte masku začínajúcu od spodnej časti. Pre maximálny efekt používajte masku 1 - 2 krát týždenne, v závislosti od typu pleti.


Zloženie (čierne): Aqua, Alcohol Denat, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Arbutus Unedo Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Capsella Bursa-Pastoris Extract, Parfum, Menthol, Panthenol, Allantoin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Titanium Dioxide, Mica

Preventívne opatrenia: Iba na vonkajšie použitie. Držte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich dôkladne vypláchnuť veľkým množstvom vody. Pred použitím by sa mal vykonať test na alergiu na malej ploche pokožky.

€4,50