si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

Cella MilanoCount: 1

"Cella Milano" - kvalita, overená v priebehu rokov

Talianska kozmetická značka "Cella Milano" vyrába všetko pre holenie a starostlivosť o mužov od roku 1899. Počas tejto doby bola vytvorená celá rada produktov pre klasické holenie neprekonateľnej kvality a bohatú škálu vôní. Prvé mydlo na holenie, ktoré vyšlo pod touto značkou, zapôsobilo svojou jemnou textúrou a nezvyčajnou vôňou mandlí.

Pri tvorbe kozmetiky na holenie a starostlivosť o pleť tváre sa stále držia originálnej tradičnej receptúry, ktorá je už viac ako 100 rokov utajená. Filozofia spoločnosti Cella sa v priebehu storočí nezmenila: kvalitná kozmetika pre milovníkov holenia a holiča za prijateľnú cenu.

Produktový rad Cella

V posledných rokoch sa sortiment značky výrazne rozšíril. Spoločnosť sa pokúsila potešiť všetkých mužov, takže si môžete kúpiť kozmetické výrobky na holenie (gél na holenie, holiaci krém, balzam a holenie po holení) v internetovom obchode www.beautydepot.sk, ako aj predmety na starostlivosť a styling brady a fúzy ( gél, olej, šampón a kondicionér 2 v 1 a viac).

Pri výrobe pánskej kozmetiky na holenie a brady talianska značka Cella používa výlučne prírodné prísady. A každý výrobok je vyrobený ručne profesionálnymi remeselníkmi, ktorí sa do svojej práce zamilujú. Výrobky Cella preferujú profesionálni holiči a muži, ktorí sa o seba každý deň radi starajú.


Nakúpte výrobky Cella Milano na Slovensku s dodávkou

Náš obchod predáva výrobky značky Cella Milano online s dodávkou do všetkých miest na Slovensku: Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská bystrica, Nitra, Trnava,Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Považská bystrica ,Michalovce, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Komárno, Humenné, L’avica, Bardejov a ďalšie

Show more Hide more