Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
BDS
BDS Fľaša s rozprašovačom PRO micro water 150ml
BDS

BDS Fľaša s rozprašovačom PRO micro water 150ml

Tu je fľaša s rozprašovačom vody, pomocou ktorej môžete ovládať každú kvapku vody a nespadne vám z hlavy! Táto fľaša vyrába z vodných mikro častíc, ktoré budú presne ležať na vlasoch a medzi nimi vďaka špeciálnemu rozprašovaču.


 Ultrajemný hmlový sprej rozprašuje vodu rovnomerne - poskytuje správne množstvo vody na jemné nasýtenie vlasov, bez toho, aby ste sa o nich starali, osviežovali ich kučery alebo krotili hlavu postele ráno.


Nepretržité striekanie - Vytvára prúd nepretržitej hmly, ktorá trvá niekoľko sekúnd a umožňuje rýchle a ľahké pokrytie veľkých plôch. Ergonomický dizajn okrem toho znižuje únavu rúk v porovnaní s tradičnými postrekovačmi na spúšte a konce prstov.

Možnosť rozprašovania v 360 stupňoch - môžete dokonca striekať aj s fľašou obrátenou nadol bez toho, aby došlo k úniku alebo strate primárnej náplne, aby ste dosiahli na všetky oblasti.

Airless - Žiadna kontaminácia - dlhá doba použiteľnosti - žiadny zápach z fľaše, ak sa nepoužije za niekoľko dní.

99% použitia vody - postrekuje dovtedy, kým voda nezmizne - pevný objem poskytuje 1,25 ml na postrek konzistentne od prvej do poslednej kvapky.


Objem 150ml

€9,99