Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
BDS
BDS cestovny dezinfekčný prostriedok na ruky 30ml
BDS

BDS cestovny dezinfekčný prostriedok na ruky 30ml

Početné štúdie a vedecké dôkazy potvrdzujú, že hygiena rúk je najdôležitejším opatrením, ktoré pomáha obmedziť šírenie infekčných chorôb. Zistilo sa, že ~ 80% infekčných chorôb sa šíri rukami, a nie vzduchom (kašľom alebo kýchaním), ako sa bežne verí. Antiseptický gél na báze alkoholov a aktívnych prísad ničí vírusy, baktérie a plesne oveľa účinnejšie ako iné látky.


Cestovny dezinfekčný prostriedok na ruky gél 30ml sa môže používať v každodennom živote, kozmetických salónoch, v lekárskych, liečebno-profylaktických zariadeniach, vo verejnom stravovaní, obchode, doprave. Nie je potrebné mydlo a voda; V porovnaní s inými antiseptikmi je alkohol najbezpečnejší, najrýchlejší a najefektívnejší; Používanie gélu šetrí čas. Štúdie preukázali, že použitie gélu, ktorý trvá 30 sekúnd, je oveľa účinnejšie ako 1-2 minúty dôkladného umývania rúk mydlom a vodou; Použitie gélu eliminuje riziko kontaminácie rúk umývadlom, vodovodným systémom a uterákom.


Dezinfekčný gél je možné použiť ako doplnok k bežnému umývaniu rúk mydlom a tiež ako doplnok k opláchnutiu rúk vodou bez mydla; Na rozdiel od iných antiseptických látok, alkoholové gély na ruky NEVYVOLÁVAJÚ mikrobiálny „návykový účinok“.

€2,50