Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Kiepe
Barber strojček Kiepe Diavel 6336 + 5 nadstavcov
Kiepe

Barber strojček Kiepe Diavel 6336 + 5 nadstavcov

Barber strojček Kiepe Diavel 6336 je pomerne zaujímavý a lacný vysokorýchlostný model, ktorý poteší každého kaderníka. Medzi výhody modelu patrí nielen rýchlosť strihania, ale aj nádherný ultra-pohodlný ergonomický dizajn, ako aj prítomnosť moderných technológií - dôstojný model v rade profesionálnych nožníc.

Model Kiepe Diavel 6336 je vybavený 10 W pivotovým motorom, ktorý pracuje s frekvenciou 10 000 vibrácií za minútu. Ide o rekordné číslo, ktoré je najvyššie za rok 2021. Vysoká rýchlosť zabezpečí veľmi kvalitný čistý strih vlasov pri akomkoľvek spôsobe práce. Motory pivotového typu sú v prevádzke veľmi spoľahlivé a odolné, spravidla nespôsobujú majiteľovi žiadne problémy.

Blok noža strojčeka Kiepe Diavel 6336 je vyrobený z nerezovej ocele so špeciálnym titánovo-diamantovým povlakom, vďaka ktorému má nôž zvýšenú odolnosť proti opotrebovaniu. Šírka noža je 46 mm a minimálny rez je 0,7 mm - tu je všetko štandardné. Špeciálny mechanizmus na nastavenie strihu noža s 5 polohami vám umožní zvoliť si dĺžku strihu chĺpkov v rozmedzí od 0,7 do 3 mm. Strih vlasov si tak budete môcť doladiť tak, aby boli zaistené dokonalé prechody bez „krokov“. S každou tryskou môžete zväčšiť dĺžku zastrihnutých vlasov o 3 mm. Obchod vicshop.com.ua môže odporučiť tento stroj úplne každému stylistovi a dokonca aj holičovi, pretože stroj je veľmi produktívny a nenáročný na údržbu, môže pracovať celý deň.

Model Kiepe 6336 je napájaný vstavanou Li-Ion batériou, ktorá poskytuje autonómnu prevádzku po dobu 120 minút, plné nabitie netrvá dlhšie ako 70 minút. Všimnite si, že Li-Ion batériu je možné nabíjať kedykoľvek – nemá pamäť. Preto budete mať vždy nabitý stroj, pripravený pracovať minimálne 120 minút. V prípade potreby, ak existuje, možno stroj pripojiť priamo k napájaciemu adaptéru a pokračovať v práci.

Dizajn modelu je samostatná téma a ak napíšete stručne, je geniálny, pretože dokonale spája jednoduchosť a pohodlie. Telo strojčeka má zakrivený tvar, vďaka čomu „sedí“ sebavedomo a pohodlne v ruke. Na spodnom kryte je množstvo otvorov, ktoré zvyšujú spoľahlivosť úchopu a samotný plast puzdra je veľmi príjemný na dotyk. Na kontrolu úrovne nabitia na puzdre slúži LED indikátor. Dôležitá je aj kompletná súprava modelu - súprava obsahuje 5 magnetických trysiek a nabíjaciu základňu - strojček je možné nabíjať cez základňu alebo priamo z adaptéra.

Vlastnosti stroja Kiepe Diavel 6336:

  • Ergonomický barber dizajn
  • Otočný motor s frekvenciou 10 000 vibrácií za minútu
  • Blok nožov 46 mm s čepeľou potiahnutou titánom a diamantom
  • Nastavenie rezu od 0,7 do 3 mm v 5 polohách
  • Li-Ion batéria s výdržou 120 minút
  • Rýchle nabitie za 70 minút
  • LED indikátor nabíjania

Súprava obsahuje:

Barber strojček Kiepe Diavel 6336

ochranný uzáver

Dokumentácia

Sieťový adaptér 110 - 240 V s 2 metrovým káblom

Nabíjacia základňa

Olej a štetec

5 magnetických nadstavcov (1,5, 3, 6, 10 a 13 mm)

€94,99 €89,99