Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Kiepe
Barber strojček Kiepe Brutale 6310 + 5 nadstavcov
Kiepe

Barber strojček Kiepe Brutale 6310 + 5 nadstavcov

Barber strojček Kiepe Brutale 6310 je jednoduchý a spoľahlivý model nenáročný na údržbu, ktorý má všetky potrebné vlastnosti pre efektívny strih. Výrobný formát a dizajn sú „vybrúsené“ pre použitie stroja v holičstve.

Brutale 6310 je vybavený štandardným 46 mm širokým blokom nožov z nehrdzavejúcej ocele s minimálnou hrúbkou vlasov 1 mm. Nôž je nasadený na mechanizme pre plynulú zmenu dĺžky strihania vlasov - bez trysky v rozsahu od 1 do 3 mm. S každou tryskou tak môžete pridať až 3 mm dĺžky rezu a zabezpečiť veľmi plynulé prechody bez „krokov“ a dosiahnuť dokonalé výsledky. Obchod vicshop.com.ua môže odporučiť stroj tým zákazníkom, ktorí hľadajú spoľahlivý, lacný a kvalitný profesionálny nástroj – akýsi „ťažný kôň“.

Stroj Kiepe Brutale 6310 je vybavený štandardným AC vibračným motorom - vo svojom jadre je to elektromagnet, ktorý nemá zložité mechanizmy. Konštrukcia je taká jednoduchá, že sa nemá čo zlomiť, takže tieto motory sú odolné a nevyžadujú žiadnu údržbu. Existuje však určité mínus - ide o hmotnosť stroja, ktorá je 475 gramov, pretože všetky stroje s vibračnými motormi sú mierne ťažké.

Dizajn modelu je celkom štandardný, ak sa pozriete na iné profesionálne nožnice. Vrchný kryt má však originálny kovový dizajn s krásnou vložkou vyrobenou z mäkkého plastu. Na tele nie je nič nadbytočné - vstavaná slučka, tlačidlo zapnutia a vypnutia, bočná páčka na výber dĺžky strihania vlasov a nastavovacia skrutka, pomocou ktorej môžete nastaviť výkon motora v závislosti od napätia v sieti. Spodná časť puzdra je veľmi pevná vyrobená z kompozitného materiálu. Zhodiť stroj sa však stále neoplatí.

Vlastnosti stroja Kiepe Brutale 6310:

  • Výkonný a odolný model
  • vibračný motor
  • Blok na nože šírky 46 mm vyrobený z nehrdzavejúcej ocele
  • Nastavenie dĺžky rezu na noži od 1 do 3 mm
  • Zabudovaná slučka
  • Napájací kábel 2,5 metra

Súprava obsahuje:

Barber strojček Kiepe Brutale 6310

Dokumentácia

Olej a štetec

5 magnetických nadstavcov: 1,5, 3, 6, 10 a 13 mm

€58,99