Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Kiepe
Barber shaver Kiepe Twice Finish 6510
Kiepe

Barber shaver Kiepe Twice Finish 6510

Barber shaver Kiepe Twice Finish 6510 je efektívny a lacný model, ktorý zaistí veľmi čistý strih chĺpkov čo najbližšie k pokožke. Model môže byť zaujímavý nielen pre kaderníkov, ale aj pre domácich majstrov, ktorí potrebujú lacný a dobrý holiaci strojček.

Model shaveru Twice Finish 6510 je vybavený holiacim systémom s dvojitou sieťkou s nezávislými hlavami, ktoré dokážu presne sledovať všetky kontúry krku, tváre alebo hlavy. Vďaka dvojitým sieťkam holiaci strojček ostrihá vaše chĺpky čisto a čisto, takže môžete dosiahnuť dokonalé výsledky. Model využíva špeciálne hypoalergénne siete s titánovo-zlatou povrchovou úpravou. Obchod vicshop.com.ua môže odporučiť tento model ako pre prácu v salóne, tak aj pre vlastnú potrebu, najmä ak sú problémy s alergiami alebo citlivou pokožkou. Keď dôjde k podráždeniu z bežného strojčeka, holiaci strojček možno poskytne lepšie oholenie, pretože nože sa nedotýkajú pokožky, ale „odstraňujú“ chĺpky čo najbližšie k nej.

Twice Finish je napájaný vstavanou Li-Ion batériou, ktorá poskytuje 60 minút výdrže batérie. Plné nabitie trvá rovnako – 60 minút. Upozorňujeme, že model je možné nabíjať kedykoľvek, takže budete mať vždy nabitý nástroj. V prípade potreby je možné ho pripojiť k sieti pomocou kábla a pokračovať v práci.

Ak sa pozriete na iné profesionálne holiace strojčeky, môžete pochopiť, že dizajn modelu je celkom štandardný, nie je nič neobvyklé. Len poznamenávame, že model je vybavený vstavaným výsuvným zastrihávačom, s ktorým môžete upravovať whisky. Vo všeobecnosti je holiaci strojček pomerne efektívny a dobre zostavený, má všetky moderné funkcie.

Vlastnosti modelu Kiepe Twice Finish 6510:

  • Ľahký a funkčný holiaci strojček
  • Systém dvojitého holenia
  • Hypoalergénne pozlátené siete
  • Li-Ion batéria s výdržou 60 minút
  • Plné nabitie za 60 minút
  • Profesionálny jednosmerný motor

Súprava obsahuje:

Holiaci strojček

Dokumentácia

Sieťový kábel 2 m

ochranný uzáver

€39,00 €37,50