Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Shaving factory
Barber mini ohrievač uterákov Express 10min.
Shaving factory

Barber mini ohrievač uterákov Express 10min.

Tento mini ohrievač uterákov je ideálny pre každé holičstvo s rýchlym ohrevom 10min. (v závislosti od materiálu uteráka).

  • Rýchle zahriatie: Zahrejte uterák rýchlo do 10 minút, až do 202 °F, použite prosím klip na zdvihnutie horúceho uteráka (nezdvíhajte ho priamo, popálite si ruky)
  • Pohodlna kapacita:  2-4 utierky na holenie. Dobrá kvalita, bezpečné použitie; Pre lepšiu kvalitu je tento mini naparovač uterákov vyrobený z kvalitných a drahých materiálov. Ak ho náhodou spadnete, neroztrhne sa; Keď nie je voda, automaticky sa zatvorí.
  • Odolný: Vhodné pre rodinu a osobné použitie. Skvelý nápad na darček tiež! Balenie obsahuje: horúci naparovač uterákov, návod na použitie. (Nezahŕňa uteráky).
  • Viacúčelové a jednoduché použitie: Ideálne na ošetrenie tváre, pedikúru, manikúru, masážne kamene a holičské holenie. Vopred navlhčite uteráky a káble, potom ich pred vložením do ohrievača zrolujte.
  • Kompaktný rozmer 20x20x20cm

Preventívne opatrenia: Na rýchle nahriatie uterákov a ich sterilizáciu voda v naparovači uterákov počas prevádzky vrie. Naparovač uterákov uchovávajte mimo dosahu detí.

€65,00