Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Dr K soap
Balzam po holení Dr K Soap Cool Mint 70g
Dr K soap

Balzam po holení Dr K Soap Cool Mint 70g

Prírodný balzam po holení Dr. K obsahuje kokosový olej, olej z marhuľových jadier a bambucké maslo pre silnú hydratáciu, zatiaľ čo éterický olej z vitamínu E a mäty piepornej pokožku upokojuje a revitalizuje.


Kokosový olej je prírodný hydratačný krém (zmäkčovadlo) a používa sa aj na liečbu lupín, kožných infekcií a iných kožných ochorení. Vďaka svojim olejom a vysokému obsahu tuku (asi 90 percent nasýtených tukov) ponúka úžasné hydratačné vlastnosti a je perfektnou prísadou na upokojenie pokožky po strese pri holení.


Bambucké maslo sa v Afrike oddávna používa ako prírodný hydratačný krém (zmäkčovadlo) a používa sa aj na liečbu popálenín a iných kožných ochorení. Bambucké maslo obsahuje vitamíny A a E, ktoré majú pre pokožku mnoho priaznivých účinkov.


Marhuľový olej je veľmi jemný prírodný olej. Tento olej lisovaný za studena a rafinovaný zo sušených jadier marhuľového ovocia je známy svojou schopnosťou preniknúť do pokožky bez zanechania mastného pocitu. Tento olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny (olejová, linolová) a má vysoký obsah vitamínu A a C. Jeho vynikajúce zmäkčujúce a zvlhčujúce vlastnosti sú skvelé pre tvár i vlasy.


Zložky zahŕňajú:

Kokosový olej, bambucké maslo a marhuľový olej: Pre najvyššiu hydratáciu a výživu.

Vitamín E: antioxidant, udržuje rovnováhu pokožky.


Voňavá esenciálnym olejom z mäty piepornej - osviežujúca pochúťka pre zmysly!


Na dosiahnutie najlepších výsledkov aplikujte striedmo bezprostredne po holení na vlhkú pokožku.


Ručne vyrobené v Írsku.


Zloženie: bambucké (Butyrospermum parkii) maslo, kokosový (Cocos nucifera) olej, marhuľový olej (Prunus Armeniaca), včelí vosk, kukuričný škrob (Zea mays), olej z mäty piepornej (Mentha piperita), vitamín E (tokoferol), *limonén, * Linalool - *sa prirodzene vyskytuje v éterickom oleji


Bez umelých farbív, vôní a konzervačných látok.


Obsah: 70 g / 100 ml (2,5 oz / 3,4 fl. Oz)

€11,99