Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Lea
Balzam po holení 3v1 Lea 75ml
Lea

Balzam po holení 3v1 Lea 75ml

LEA balzam po holení 3 v 1 je skvelý balzam so komplexným účinkom na pokožku po holení. Balzam rýchlo tonizuje pokožku, zmierňuje podráždenie a poskytuje celkový upokojujúci účinok. Produkt je ideálny pre ľudí s citlivým typom pokožky.

Balzam po holení LEA 3v1 je založený na starostlivo vybraných zložkách prírodného pôvodu. Univerzálna receptúra ​​balzamu nielen upokojuje pokožku, ale aj zvlhčuje a regeneruje epitel, urýchľuje regeneráciu nových buniek, takže nepríjemné pocity po holení zmiznú už za pár minút.

LEA balzam 75ml obsahuje vitamín E, extrakt z aloe vera a rastlinný glycerín. Kombinácia týchto aktívnych zložiek poskytuje komplexnú regeneráciu pokožky. Vitamín E nasýti epitel užitočnými minerálmi, zatiaľ čo aloe vera normalizuje hydrolipidovú rovnováhu pokožky a udržuje požadovanú hladinu vlhkosti v bunkách dermis.


LEA After Shave Balm 3 v 1 má navyše aj skvelú vôňu, v ktorej sú takmer okamžite cítiť čerstvé mentolové noty prepletené s klasickými odtieňmi mäty. Takéto zloženie navyše poskytne príjemný pocit chladu, sviežosti a čistoty.


Obsahuje vitamín E a aloe vera

Upokojuje, zvlhčuje a regeneruje epitel

Účinne zmierňuje podráždenie a začervenanie pokožky


SPÔSOB APLIKÁCIE:

Malé množstvo balzamu vmasírujte po holení na čistú pokožku a počkajte, kým sa látka nevstrebe.

€4,75