Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Dr K soap
Balzam na bradu Dr K Soap Beard Balm Fresh Lime 50g
Dr K soap

Balzam na bradu Dr K Soap Beard Balm Fresh Lime 50g

Tento výživný balzam na fúzy, vyrobený zo všetkých prírodných zložiek, obsahuje bambucké maslo na úpravu brady, zatiaľ čo kokosový olej a vitamín E upokojujú a revitalizujú fúzy a pokožku pod nimi. Včelí vosk prispieva k držaniu, umožňuje úpravu fúzov a minimalizáciu zatúlaných/divých chĺpkov.


Bambucké maslo: Hojne sa používa ako prírodný zvlhčujúci krém (zmäkčovadlo) a používa sa aj na liečbu popálenín a iných kožných ochorení. Bambucké maslo obsahuje vitamíny A a E, ktoré majú mnoho prospešných vlastností pre pokožku a fúzy.

Kokosový olej: Prírodný hydratačný krém (zmäkčovadlo), ktorý sa často používa na liečbu lupín, kožných infekcií a iných kožných ochorení. Vďaka svojim olejom a vysokému obsahu tuku (asi 90 percent nasýtených tukov) ponúka úžasné zvlhčujúce vlastnosti a je perfektnou prísadou na úpravu brady a pokožky pod ňou.

Včelí vosk: Tento všestranný vosk sa ľahko topí pri telesnej teplote a umožňuje úpravu fúzov, pričom dochádza k odstraňovaniu tepla z rúk.


Pri pravidelnom používaní tento vysoko výživný balzam zanechá bradu jemnú a zdravú. Tiež krásne vonia - vďaka pridaniu povzbudzujúceho esenciálneho oleja Lime and Lemongrass. Vďaka pridaniu včelieho vosku tento balzam pomôže udržať pod kontrolou aj zatúlané vlasy a umožní optimálny štýl úpravy fúzov.


Pre dosiahnutie najlepších výsledkov roztopte malé množstvo v rukách a aplikujte denne, vmasírujte do fúzov a pokožky pod nimi. Hrebeň/kefa a štýl podľa želania.


Bez umelých farbív, vôní a konzervačných látok.


Ručne vyrobené v Írsku.


Obsah: 50 g (1,7 oz)


Zloženie: kokosový olej (Cocos nucifera), bambucké maslo (Butyrospermum parkii), včelí vosk, vitamín E (tokoferol), mäta pieporná (Mentha piperita), *limonén, *linalool ( *sa prirodzene vyskytuje v éterickom oleji)

€11,50