Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Angry beards
Balzam na bradu Angry Beards Carl Smooth 50ml
Angry beards

Balzam na bradu Angry Beards Carl Smooth 50ml

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

Poctivý český výrobok

Dokonalá výživa a regeneracia fúzov a pokožky

Film proti pôsobeniu slnečných lúčov a negativním okolním vlivům

Dokonalá maslovo-mandľová vôňa

Dóza zo špeciálného fialového skla


Aby fúzy vypadali majestátne, dobre vyživené a pekne upravené, je potreba im dodať to najlepšie. Nesmieme zabudnúť ani na pokožku, ktorá býva často podráždená a vysušená. Kombinácia bambuckého masla spolu s kokosovým a mandľovým olejom, ktoré vyživujú pokožku a bránia proti svrbeniu. Včelí vosk pôsobí zase protizápalovo a pomáha pri hojení poranenej pokožky. O ochranu pred vonkajšími vplyvmi sa stará lanolin, ktorý zároveň aj zvnútra fúzy a pokožku hydratuje.

Carl je oproti Stevovi mäkkší, takže dlhšie fúzy nebudú držať tvar, avšak o to viac sa živiny dostanú až k pokožke.


Zloženie

Kombinácia prírodných látok ako je bambucké maslo spolu s kokosovým a mandľovým olejom, dodávajú fúzom aj pokožke tu pravú výživu, aby boli riadne vyživené a nesvrbeli. Lanolin z Austrálie zase fúzy hydratuje a chráni ich proti vonkajším vplyvom. Viac o jednotlivých zložkách a kompletné zloženie si môžete prečítať na blogu.

Používánie

Vyškrabnite prstom potrebné množstvo balzámu, v závislosti na dĺžke fúzov. Vložte medzi prsty, trením rozohrejte a rozmelnite do obidvoch dlaní. Potom rovnomerne naneste na fúzy. Doporučené aplikovanie je 1-2krát denne, prípadne podľa potreby, nie sú to antibiotiká.


€13,50