si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

Angry Beards Šampón na bradu 250ml

Angry Beards beard shampoo 250ml


  • €9,99

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

Poctivý český výrobok

Dokonalé a šetrné umytie fúzov

Zmierňuje vymývanie prirodzených olejov, vitamínov a minerálov

Ľahké rozčesanie, žiadna statická elektrina

Svieža citrusovo-korenitá vôňa


Druhá verzia šampónu, čiže šampón Gentle as fuck, je ešte šetrnejšia, a tak ho môžete používať aj denne. Šampón sa vám páčil tak moc, že ste ho jednoducho chceli používať častejšie. Preto sme si málinko pohrali s pomermi ingrediencií a vytvorili ešte citlivejši skvost. Po vyčistení našim šampónom budú fúzy krištáľovo čisté a vyvoňané ako bavorák v Mku. O to sa starajú predovšetkým tenzidy, ktoré na špinu fungujú podobne ako Thanosova rukavica, s tým rozdielom, že lusknutím zmizne 100% a nie len polovica. Výhody šampónu si užijete aj po umytí a to hlavne ľahkú rozčesávateľnosť a odolnosť proti statickej elektrine.


Zloženie

Šampon má zloženie na bázi tenzidov, čo sú aktívne čistiace látky získávané z rastlinných olejov, vďaka ktorým nedochádza k vysušovaniu fúzov a pokožky. Po umytí odolávajú statickej elektrine a sú ľahšie rozčesateľné. Viac o jednotlivých zložkách a kompletné zloženie si môžete prečítať na blogu.


Používánie 

Strieknite potrebné množstvo do dlaně a ľahko napenený šampón naneste na fúzy až na pokožku ku korienkom, nech je vaše pokožka čistá ako ľalia. Fúzy poriadne vydrhnite a potom dôkladne opláchnite vodou. Na prianie mnohých z vás sme upravili pomery v zložení tak, aby bol šampón ešte šetrnejší a mohli by ste ho používať denne s čistým svedomím aj bradou. Šampónujte teda kedykoľvek je to potrebné, nemusí to ale byť za každú cenu vždy, keď vleziete do sprchy.Recenzie (0)

Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!