Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
BDS
100% Original Hrejivý Čínsky balzám Wild Tiger 30g
BDS

100% Original Hrejivý Čínsky balzám Wild Tiger 30g

Hrejivý tigrí balzam na vonkajšie použitie. Vietnamská mastička Má široké spektrum účinku. Jedinečné bylinné zloženie balzamu je založené na starodávnej čínskej receptúre. Táto kompozícia sa používa už mnoho storočí v krajinách juhovýchodnej Ázie. Balzam je trochu ako masť Zvezdochka, ale funguje efektívnejšie.

Indikácie pre použitie: podvrtnutie, nadmerné namáhanie svalov, väzy, modriny svalov, príprava svalov na stres a šport, neuritída, burzitída, myalgia, bolesti hlavy, migrény, bodnutie hmyzom, prechladnutie.


Ako používať tigrí balzam: Bolesti svalov, vyvrtnutia, pomliaždeniny - naneste balzam v tenkej vrstve na poškodené miesto a vtierajte ho masážnymi pohybmi až štyrikrát denne.


Reumatické, artritické bolesti - tiež v tenkej vrstve nepoškodzujte poškodené miesta viac ako štyrikrát denne.

Pri bolestiach hlavy - malé množstvo balzamu naneste na pokožku čela a spánkov, zľahka vtierajte.

Pred fyzickou námahou svalov - pár minút pred tréningom masírujte malým množstvom balzamu.

Pri nachladnutí - rozotrite balzam pred spaním na hrudník, krk, chrbát, mostík na nos.

Nosová kongescia, nádcha - naneste tenkú vrstvu na mostík nosa a krídla nosa, do inhalačného roztoku môžete pridať aj malé množstvo balzamu.

Kontraindikácie: individuálna intolerancia určitých zložiek, tehotenstvo, dojčenie. Zabráňte kontaktu s očami a otvorenými ranami.


Zloženie: gáfor, dementolizovaný mätový olej, kapustový olej, mentolový olej, klinčekový olej, škoricový olej, parafín a vazelína.


Nie je to liek. Vyžaduje sa odborná konzultácia.

Objem 30g

€1,25