si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €  • Kozmetika pre mužov a barbershopy | Beautydepot.sk


Maš rovné vlasy?


Na to, aby ste získali čo najviac vzhľadov, ktoré potrebujete, nebudete potrebovať výrazný produkt na zadržanie. V skutočnosti môže byť použitie niečoho ťažkého v závislosti od hrúbky vašich vlasov viac škodlivé ako dobré. 

Povedzme, že máte rovné krátke vlasy a chcete iba jednoduchú bočnú časť takmer náhodným spôsobom. Veľmi ľahká dávka ktorejkoľvek z pomád, ktoré sme spomenuli vyššie, túto prácu zvládne. Nechcete ich používať príliš veľa. Prílišné použitie, keď to nie je potrebné, len váži vlasy dole a vyzerá trochu mimo.

Vždy je lepšie vložiť príliš málo a pracovať viac, ako príliš veľa využívať. Zapamätaj si to!


U väčšiny týchto výrobkov je možné dosiahnuť aj iné štýly, ako je vysoká pompadour, slick back, brushed business casual. Ak hľadáte niečo náročnejšie, budete potrebovať niečo silnejšie. Silný styling na vodnej báze, ako napríklad #Uppercut Deluxe Pomade alebo #Tenax zelená / žltá, bude vlasy veľmi kontrolovať. To je to, čo budete chcieť.


Vo všeobecnosti sú to produkty, ktoré fungujú najlepšie: jednoduché pomády na báze vody, napríklad Clubman s ľahkou až strednou fixáciou, vosky na báze oleja všetkých druhov (#Reuzel ružová / zelená alebo Uppercut MonsterHold), íly (Uppercut Matt #Clay, Reuzel White) , Gunslingers Clay) a pasty (#Gunslingers Matte Shaper).